Pradžia Verslas Verslo naujienos Viešosios interneto prieigos vartotojai kviečiami įvertinti e. paslaugas

Viešosios interneto prieigos vartotojai kviečiami įvertinti e. paslaugas

1167
0

Vidaus reikalų ministerija (VRM), kartu su asociacija „Langas į ateitį”, kviečia visus Lietuvos gyventojus dalyvauti vasario 28 – kovo 4 dienomis vykstančioje tarptautinės organizacijos „Telecentre-Europe” organizuojamoje kampanijoje „Interneto savaitė 2011”.

Visą šią savaitę elektroninio pašto adresu epaslaugos@vrm.lt VRM laukia viešųjų interneto prieigos taškų lankytojų bei viešųjų interneto prieigų vartotojų laiškų, kuriuose jie įvertintų valstybės institucijų teikiamas elektronines paslaugas, parašytų, kokių paslaugų jie pasigenda bei ko dar trūksta visaverčiam naudojimuisi jomis. Elektroniniuose laiškuose gyventojai taip pat kviečiami pasidalyti patirtimi, kaip pasikeitė jų gyvenimas ir bendravimo įpročiai, gyvenvietėje įdiegus viešąjį interneto prieigos tašką.

VRM, siekdama plėtoti kompiuterinį raštingumą bei populiarinti naudojimąsi elektroninėmis paslaugomis šalies kaimuose ir miesteliuose, nuo 2003 metų bendradarbiauja su asociacija „Langas į ateitį”, kuriant ir plėtojant viešųjų interneto prieigos taškų (VIPT) tinklą. Nauju tinklo plėtros impulsu tapo projektas „Bibliotekos pažangai”, skirtas atnaujinti jau esamas ir kurti naujas viešąsias interneto prieigas viešosiose bibliotekose. Visoje Lietuvoje šiandien yra daugiau nei 1 tūkst. vietų, kuriose gyventojai gali nemokamai naudotis internetu.

Visi, atsiuntę laiškus su pasiūlymais ir pastebėjimais, elektroniniu paštu gaus asmeninę vidaus reikalų ministro Raimundo Palaičio padėką, o savo laiškus pasirašiusieji elektroniniu parašu (naudodamiesi asmens tapatybės kortele), bus apdovanoti VRM suvenyrais.

VRM taip pat kviečia visus Lietuvos gyventojus aktyviai registruotis interneto vartotojų skaičiuoklėje ir konkuruoti su kitomis Europos Sąjungos šalimis dėl aktyviausios šalies – interneto vartotojos vardo.

www.sxc.hu nuotr.

dokumentų pasirašymas el. parašu

Ankstesnis straipsnisTeatralizuotas koncertas “AŠ BŪSIU ČIA”
Kitas straipsnisVMI paaiškina, kas yra „laisvųjų profesijų” atstovai

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia