Pradžia Verslas Verslo naujienos Pavyzdiniai UAB ir IĮ steigimo dokumentai dar paprastesni

Pavyzdiniai UAB ir IĮ steigimo dokumentai dar paprastesni

1340
0
blank
blank

Uždarųjų akcinių bendrovių (UAB) ir individualių įmonių (IĮ) steigimo dokumentai tapo dar paprastesni, kai praėjusią savaitę įsigaliojo ūkio ministro įsakymai, kuriais pakeisti UAB ir IĮ steigimo dokumentai.

Nuo šiol pavyzdiniuose UAB ir IĮ steigimo dokumentuose nebereikės nurodyti buveinės. Keičiant UAB ar IĮ buveinę nebereikės keisti UAB įstatų ar IĮ nuostatų, pakaks apie tai pranešti Juridinių asmenų registro tvarkytojui ir pateikti nustatytus dokumentus.

Pasak ūkio viceministro Rimanto Žyliaus, šie pakeitimai dar labiau mažina verslui tenkančią administracinę naštą ir iš dalies prisideda prie verslumo skatinimo.

Artimiausiu metu IĮ ir UAB, kai ją steigia vienas asmuo, steigimo dokumentų taip pat nebereikės tvirtinti notariškai, jeigu steigiamos IĮ ar UAB steigimo dokumentai atitiks pavyzdinius IĮ ir UAB steigimo dokumentus. Ši tvarka įsigalios Juridinių asmenų registro tvarkytojui įdiegus informacinę sistemą, sudarysiančią galimybę IĮ ir UAB steigimo dokumentus teikti elektroniniu būdu.

Pakeistus pavyzdinius UAB ir IĮ steigimo dokumentus bei jų pildymo rekomendacijas galima rasti Ūkio ministerijos interneto svetainėje, adresu www.ukmin.lt, skirsnyje „Įmonių teisė”.

Pavyzdiniai UAB ir IĮ steigimo dokumentai pakeisti atsižvelgus į šiais metais įsigaliojusius Civilinio kodekso, Akcinių bendrovių įstatymo, taip pat Individualių įmonių įstatymo pakeitimus.

Juridinių asmenų registro duomenimis, šiandien Lietuvoje yra įregistruota apie 76 tūkst. uždarųjų akcinių bendrovių ir apie 60 tūkst. individualių įmonių.

Daugiau informacijos apie įmonių steigimą ir pardavimą galima rasti apsilankius https://www.finbiuras.lt/. Ilgą patirtį turintys profesionalai pasirūpins Jūsų buhalterija bei pakonsultuos įvairiausiais UAB steigimo, pardavimo klausimais.

Ankstesnis straipsnisBelgijos dziudo čempionate ukmergiškis – trečias
Kitas straipsnisDėl pareigūnų veiksmų pradėtas tarnybinis patikrinimas

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia