Pradžia Verslas Ukmergės verslas Ne visi Ukmergės miesto ir rajono mokesčių mokėtojai skuba susigrąžinti permoką

Ne visi Ukmergės miesto ir rajono mokesčių mokėtojai skuba susigrąžinti permoką

2503
0

Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – AVMI) informuoja, kad iš 180 Ukmergės miesto ir rajono gyventojų, kurie į savo elektroninio pašto dėžutes gavo asmeninius VMI pranešimus, kad 2017 metų pradžioje nepasinaudojo galimybe ir nesusigrąžino jiems priklausančios gyventojo pajamų mokesčio permokos, tik 35 asmenys gavę pranešimus tokia galimybe pasinaudojo. To nepadariusieji vis dar turi galimybę susigrąžinti per 5,6 tūkst. eurų permokos.

Kaip teigia Vilniaus AVMI viršininkė Edita Glumbakienė, priežasčių, kodėl gyventojams susidaro grąžintina suma, yra kelios – dėl neapmokestinamojo pajamų dydžio, kuris taikomas apskaičiuojant darbdavio išmokamą atlyginimą, ir gyventojų pajamų mokesčio lengvatų (dėl įmokų už studijas, gyvybės draudimo įmokų ar įmokų į pensijų fondus).

Viršininkė atkreipia dėmesį, kad VMI siekia gyventojams priminti ne tik apie jų pareigas, bet ir teises, dėl šios priežasties ir buvo išsiųsti asmeniniai pranešimai, skatinantys pasinaudoti savo teise susigrąžinti gyventojų pajamų mokesčio permoką.

Vilniaus AVMI atkreipia dėmesį, kad asmeninius pranešimus apie galimybę susigrąžinti permoką išsiuntė tais elektroninio pašto adresais, kuriuos gyventojai yra nurodę Elektroninio deklaravimo sistemoje ar Mano VMI. Sulaukę VMI pranešimo į savo elektroninio pašto dėžutę, gyventojai turėtų prisijungti prie EDS, ten patvirtinti visiškai užpildytą preliminarią pajamų deklaraciją.

VMI primena, kad savarankiškai aktualią informaciją mokesčių klausimais, seminarų dalijamąją medžiagą, paaiškinimus ir komentarus galima rasti adresu www.vmi.lt. Iškilus klausimams pasikonsultuoti su VMI specialistais galima paskambinus telefonu 1882 arba +370 5 255 3190. Telefonu suteikta konsultacija yra lygiavertė rašytinei, pokalbiai įrašomi ir saugomi 5 metus.

vmi.lt

Ankstesnis straipsnisApie receptinius ir nereceptinius vaistus
Kitas straipsnisVyko regioninė pradinių klasių mokinių ir mokytojų konferencija

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia