Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga WPC kompozito tvoros – naujas kokybės standartas

WPC kompozito tvoros – naujas kokybės standartas

4254
0

Renkantis iš kokios medžiagos statyti tvorą vis dažniau yra pirmenybė teikiama medžio plastiko kompozito tvoralentėms. Ši medžiaga sparčiai populiarėja dėl ilgo privalumų sąrašo, apimančio geriausias tiek medžio, tiek plastiko savybes. Iš kompozito lentų pagamintos tvoros bei kiemo vartai ir varteliai tarnas ilgus metus.

WPC (wood plastic composite) kompozitas yra naujos kartos ekologiška medžiaga. Medžio-plastiko kompozitinė medžiaga gaminama iš medienos ir specialių polimerinių medžiagų mišinio. WPC kompozito sudėtį sudaro 60% medienos, 30% plastmasės ir 10% specialių priedų. Medžiagos atsparumą bei geresnes eksploatavimo savybes užtikrina specialieji priedai: UV apsauga, pigmentai, rišančioji medžiaga, stabilizatoriai ir t.t. Dėka gerai subalansuotos sudėties, kompozito lentos turi geriausias medienos ir plastiko savybes – yra ilgaamžės, paprastai prižiūrimos ir išlaiko natūralios medienos estetiką.

Kompozito tvora gali būti sumontuota tiek iš vertikalių, tiek iš horizontalių lentų. Taip pat galite rinktis įvairias iš kompozito lentų sumontuotas tvoros paneles. Spalvų ir tekstūrų pasirinkimas leis rasti geriausiai prie aplinkos derantį ir jūsų skonį atitinkantį variantą. WPC kompozito tvoralentės gali būti skirtingų spalvų ir faktūrų. Vertinantiems natūralaus medžio estetiką, gali rinktis kompozito lentas su medienos rašto paviršiaus faktūra. Lygus paviršius tiks kuriant modernų ir šiuolaikišką vaizdą. Vienos populiariausių tvoralenčių spalvų yra balta, ruda, tamsiai ruda ir pilka.

Verta rinktis specialiai šiaurės klimatui gamintas kompozito tvoros lentas, tuomet būsite tikri, kad tvorai nė kiek nepakenks permainingi mūsų krašto orai. Kokybiškoms kompozito lentoms nekenkia nei dideli temperatūros svyravimai, nei drėgmė ar UV spinduliai. Net ilgą laiką veikiama neigiamų oro sąlygų tvora nesupus, nesurūdys, neatsilups ir nepraras kitų savo savybių.

Medžio plastiko kompozito tvoros didelis privalumas yra tai, kad sykį sumontavus, jums nebereikės skirti laiko tvoros priežiūrai. Tiesioginiai saulės spinduliai pažeidžia struktūrą bei blukina daugelio natūralių paviršių spalvą. Kompozito lentos net veikiamos tiesioginių saulės spindulių nebluks ir nepraras savo spalvos, o taip pat nebus pažeistas paviršius. Ne mažiau žalos mūsų klimato juostoje padaro krituliai. Medines tvoras tenka reguliariai perdažyti ir impregnuoti, kad jos išliktų apsaugotos nuo puvimo, grybelių ir kitų drėgmės sukeliamų pažeidimų. Kompozito lentų tvora išliks atspari drėgmei visą eksploatavimo laiką be jokio papildomo dažymo ar impregnavimo specialiomis priemonėmis.

WPC kompozitas patiks ir atsakingiems vartotojams, kuriems rūpi mūsų planetos ateitis. Tai yra visiškai ekologiška medžiaga, todėl gali būti 100% perdirbta.

Svarstant kokią tvorą pasirinkti, tikrai verta atkreipti dėmesį į medžio plastiko lentų privalumus. Tvora statoma ne vieniems ir net ne penkiems metams, todėl verta įdėmiai įvertinti visus pasirinktos medžiagos privalumus bei trūkumus. WPC kompozitas pastaruoju metu diktuoja naujus kokybės standartus, todėl su šios medžiagos lentomis bus paprasta įsirengti tvorą, kuri pilnai atitiks jūsų poreikius bei lūkesčius.

Ankstesnis straipsnisKeleiviniai mikroautobusai
Kitas straipsnisMini krautuvai: kaip išsirinkti tinkamą?

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia