Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Vonios kambario interjero idėjos 2021 metais

Vonios kambario interjero idėjos 2021 metais

1305
0
vonios kambario interjeras

Interjeras – svarbi kiekvieno iš mūsų gyvenimo dalis. Juk bene kiekvienas žmogus nori kuo gražesnės erdvės, kurioje galėtų leisti laiką, tad normalu, jog namų interjeras yra aktualus daugeliui asmenų. Dažnas žmogus susitelkia į puikų miegamąjį, svetainę ar virtuvę, tačiau nederėtų pamiršti ir vonios. Su tam tikrais apgalvotais dizaino sprendimais, ši nedidelė patalpa taipogi gali tapti gražia, svečių giriama namų dalimi. Tad, koks yra 2021-ųjų metų vonios kambario interjeras? Kas šiuo laikotarpiu populiaru ir praktiška?
Spalvotos sienos

Dažnai žmonės prisibijo spalvų – galbūt todėl, jog ne visi moka jas suderinti ar pateikti skoningai. Būtent dėl to dažno asmens namuose rasime griežtai baltą ar pilką interjerą, kuris, žinoma, atrodo puikiai, tačiau šiais metais vis labiau populiarėja ir kitos spalvos. Ypatingai vonioje – žydros ar žalios sienos gali papuošti šį kambarį bei suteikti jam visai kitokią atmosferą.

Augalai

Jeigu priskiriate save prie gamtos mėgėjų, Jums išties pasisekė, nes dabar tampa madinga jos lopinėlį parsinešti į namus. Vonios kambaryje sudėti vazonėliai yra puiki interjero detalė, kuri privers pasijusti taip, lyg esate džiunglėse. Nereikėtų persistengti, tačiau vienas-kitas augalas išties papuoš Jūsų vonią.

Mozaikos grindys

Kartais sudėtinga sugalvoti, kaip paįvairinti grindis, jog šios atrodytų gražiai, tačiau ne taip įprastai. Puikus sprendimas 2021 metams gali būti mozaikos grindys. Baltos-juodos spalvos tandemas atrodys puikiai bei išskirtinai, ypač, jeigu Jūsų vonios kambarys yra visiškai baltas.

Šviestuvas

Daugelis žmonių sietynus mėgsta pakabinti miegamajame arba svetainėje, tačiau išties retai susimąsto apie tai, jog šis dalykas gali puikiai papuošti ir vonios kambarį. Tai vis labiau populiarėjanti idėja, kuri pakeis net ir nuobodžiausiai atrodančios patalpos vaizdą, todėl, jeigu nenorite nieko drastiško, tačiau vis tiek siekiate atsinaujinti – šviestuvas gali būti gera idėja, kaip tai padaryti.

Marmuras

Marmurinė vonia yra sparčiai populiarėjantis sumanymas, kuris patiks beveik kiekvienam. Daugelis žmonių nebesitaiko vos į kelias detales – marmuru paprasčiausiai padengia visą vonios kambarį ir bene kiekvieną jame esančią dalelę. Visgi, nereikėtų stebėtis, nes marmuras išties sukuria prabangos bei elegancijos pojūtį, todėl yra puikus pasirinkimas voniai atsinaujinti.

Didelis kilimas

Tikėtina, jog, kaip ir daugelis žmonių, vonios kambaryje tikrai turite mažytį kilimėlį. Tai išties patogu nenorint nuolat šlapinti grindų išlipus iš dušo. Visgi, šiais metais vis labiau populiarėja viso kambario padengimas dideliu kilimu, tad, jeigu norite atnaujinti tik nedidelę vonios kambario dalį – tai gali būti puiki idėja, mat pasirinktas kilimo dizainas išties pakeis visą patalpos atmosferą.
Taigi, vonios kambario interjero idėjų 2021-iems metams išties nemažai, Jeigu norite atnaujinti nedidelę detalę ir nieko pernelyg kardinaliai nekeisti – Jums gali tikti didelis kilimas arba mozaikos grindys. Nebijant spalvų, galite perdažyti sienas – žydra, žalia ar kita Jūsų pasirinkta spalva suteiks vonios kambariui naujumo bei gaivos. Nepamirškite, jog vis labiau populiarėja įvairūs augalai bei gražūs šviestuvai, kuriuos kabinti galite tikrai ne tik svetainėje ar miegamajame. Norint didesnių pokyčių – šį kambarį galite padengti marmuru.

Ankstesnis straipsnisRespublikinė sodų paroda „Sodų sakmės“ Deltuvoje
Kitas straipsnisRekomendacija: knygos vaikams, išlaikiusios laiko išbandymą

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia