Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Vitaminai ir žolelės: kokius papildus pasirinkti?

Vitaminai ir žolelės: kokius papildus pasirinkti?

470
0

Dabar visi turime papildų pasirinkimą, kurį galime priimti sėdėdami savo namuose. Prieš ne tokį jau ilgą laikotarpį savo mitybą buvo galima papildyti tik standartiniais multivitaminais ir kitais vitaminų kompleksais, kuriuos buvo galima įsigyti vaistinėje. Tačiau dabar maisto papildų įvairovė išsiplėtė, o absoliučią jų daugumą galima užsisakyti internetu, tiek įvairaus pobūdžio specializuotose maisto papildų parduotuvėse, tiek platesnio asortimento prekybos puslapiuose.

Bet tokia maisto papildų įvairovė turi ir savų iššūkių: kaip ir kokius papildus pasirinkti, nes ne visi papildai yra kokybiški? Be to, dabar reikia rinktis ne tik tarp papildų, bet ir tarp prekės ženklų, kas tikrai nepalengvina šitos užduoties. Todėl papildų pasirinkimas dabar užima pakankamai daug laiko ir ypač tuomet, kai patirties su papildais nėra daug.

Pradėti reikėtų nuo pagrindinių maisto papildų formų išskyrimo, kas ir yra šio straipsnio tikslas.

Sporto papildai

Pirmiausia pakalbėkime apie sporto papildus. Tai yra specialiai sportuojantiems sukurti ir subalansuoti maisto papildai, kurie padeda pasiekti geresnių sportinių rezultatų ar padeda pasiekti jų efektyviau ir greičiau. Tarp populiariausių sporto papildų yra kreatinas ir proteinas. Kreatinas yra natūraliai organizme susidaranti medžiaga, kuri yra atsakinga už raumenų susitraukimo jėgą ir jų ištvermę. Tačiau kreatino kiekį raumenyse galima padidinti naudojant atitinkamus papildus, kurie yra tarp pigiausių ir neturinčių jokio reikšmingo šalutinio poveikio. Tuo tarpu proteinas yra tie patys baltymai, kuriuos gauname su maistu. Tačiau intensyviai sportuojantys ir auginantys savo raumenis su maistu gali negauti pakankamo baltymų kiekio, todėl proteino papildai gali padėti užkamšyti šią spragą. Tarp kitų sporto papildų yra įvairūs riebalų degintojai ar specialios aminorūgštys. Juos reikėtų rinktis tik sportuojantiems, nes kitu atveju jie paprasčiausiai neduos jokio reikšmingai teigiamo rezultato.

Vitamina ir mineralai

Tuomet reikėtų paminėti standartinius vitaminus ir mineralus. Tai – standartiniai ir labiausiai paplitę papildai. Jie gali būti parduodami multivitaminų, vitaminų kompleksų ar pavienių vitaminų formoje. Bet šiuos papildus rekomenduojama vartoti tik tuomet, kai šių medžiagų tikrai trūksta jūsų organizme. Kitu atveju, tai bus pinigų išmetimas į balą, nes dauguma vitaminai nesikaupia organizme ir esant jų pertekliui jie tiesiog pasišalina kartu su šlapimu.

Žolelės

Galiausiai reikia paminėti žoleles. Jos gali būti pateikiamos įvairiose formose: kaip arbatos, kaip milteliai arba kaip standartizuoti papildai, Kaip ir kitus maisto papildus, žoleles ir iš jų sukurtus papildus geriausia vartoti, kai egzistuoja sveikatos problema, kurią norima išspręsti tokių preparatų pagalba. Gera žinia ta, kad skirtingai nuo prieš tai aprašytų papildų, žolelės dažniausiai yra skirtos pagerinti organizmo funkcijas, todėl daugumą jų galima sėkmingai vartoti ir nesant konkrečių nusiskundimų. Nors žinoma, jos daugiausia naudos suteiks sprendžiant egzistuojančią problemą. Bet reakcija į visus tokio tipo papildus bei jų efektyvumas būna labai individuali, todėl kai kurie labiau egzotiški papildai gali turėti įvairių šalutinių poveikių.

Kaip pasirinkti?

Tai – tik pasirinkimo pradžia. Tačiau žinodami šituos pagrindus galėsite sėkmingai pradėti savo papildų paieškas. Kartais pravers platesnio profilio parduotuvės su platesne pasiūla, tokia kaip nutriwell.lt, o kartais norėsite specializuotos, tik specialaus tipo papildus pardavinėjančios parduotuvės, tarp kurių galima išskirti myprotein.lt, jei jūsų poreikis yra sporto papildai.

Susiradę norimų papildų parduotuvę jūs galėsite paskaityti pirkėjų atsiliepimus, matyti kurios prekės yra labiausiai perkamos bei susirasti aktualios informacijos parduotuvės blogo skiltyje, kuriuos šiandien turi dauguma papildais prekiaujančių parduotuvių. Tokias skiltis, su gausa aktualios informacijos, galite rasti ir mūsų viršiau išskirtose parduotuvėse.

Ankstesnis straipsnisKokybiškos ir išvaizdžios pakavimo dėžutės
Kitas straipsnisGMP MEDIKĖS IŠPAŽINTIS: pas sergantį pacientą išvykdavome kaip į karą

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia