Home Verslas Rėmėjų medžiaga Vestuvių fotografo paslaugos: kur mitas, o kur – tiesa?

Vestuvių fotografo paslaugos: kur mitas, o kur – tiesa?

241
0

Nors vestuvių fotografas yra tas žmogus, be kurio teikiamų paslaugų neįsivaizduojamos vestuvės, verta pastebėti, kad nemaža dalis šiai šventei besiruošiančių žmonių vis dar susiduria su įvairias klausimais. Dar daugiau, dažnai, išgirdus vieną ar kitą teiginį apie vestuvių fotografo paslaugas, tenka netgi svarstyti, ar čia mitas, ar tiesa. Kad svarstymų būtų kuo mažiau, kviečiame susipažinti su svarbiausiais teiginiais.

Ar tiesa, kad rezervavus paslaugą, gali tekti sumokėti tam tikrą dalį sumos?

Tikrai, taip. Dauguma fotografavimo paslaugas teikiančių specialistų, prašo tam tikros dalies užmokesčio, vos tik yra rezervuojama paslauga. Taigi, kokią pinigų dalį klientui tenka sumokėti iš anksto, sprendžia paslaugas teikėjas, tačiau praktika rodo, kad dažniausiai tai yra maždaug 20 – 30 proc. visos sumos. Taigi, planuodami šiai šventei skirtą biudžetą, atminkite šį svarbų faktą, kad  su tam tikra pinigų suma teks atsisveikinti dar nepasinaudojus paslauga.

Ar tiesa, kad galima rinktis skirtingus paslaugų paketus?

Taip, tiesa. Jau seniai praėjo tie laikai, kai vestuvių fotografai siūlydavo vienintelį paslaugų paketą visoms organizuojamoms vestuvių šventėms.  Šiandien didžioji dalis šių specialistų yra linkę kuo labiau prisitaikyti prie klientų poreikių, todėl siūlo bent 2 – 3 paslaugų paketus su skirtingomis galimybėmis bei kainomis, todėl šventę planuojantiems žmonėms, belieka tik nuspręsti, kuris iš siūlomų variantų geriausiai pateisintų lūkesčius. Vienas tokių specialistų, kuris taip pat siūlo daugiau nei 1 paslaugų paketą jūsų šventei, yra šis vestuvių fotografas.

Vienas fotografas – keli fotografavimo stiliai

Taip, tiesa. Nors tikrai yra fotografų, kurie lieka ištikimi tik vienam fotografavimo stiliui, dėmesį verta atkreipti į tai, kad vis daugiau ir daugiau  šios srities specialistų į savo vykdomą veiklą vykdo labai lanksčiai, todėl jau yra įgudę fotografuoti skirtingais stiliais. Na, o vestuvių šventę planuojantiems žmonės tai skamba kaip didžiulis privalumas – galima rinktis sau artimiausių fotografavimo stilių.

Nebus pasiūlytos jokios idėjos bei scenarijai

Mitas. Gera žinia ta, kad didelė dalis vestuvių fotografų ypač atsakingai žiūri į savo darbą ir yra pasiruošę kuo geriau pateisinti savo klientų poreikius ir lūkesčius. Taigi, nieko keista, kad didelė dalis vestuvių fotografų siūlo ir idėjas bei scenarijus šventinei fotosesijai.

Ar paslaugos gali būti užsakomos internetu?

Taip, tiesa. Vestuvių fotografų paslaugos šiandien gali būti užsakomos internetu ir ai yra neabejotinai puiki naujiena šventę planuojantiems žmonėms, dėl kelių priežasčių. Visų pirma, ne paslaptis tai, kad jauni žmonės ypač mėgsta naudotis internetu, antra – tokia galimybė leidžia sutaupyti labai daug laiko. Kaip žinia, ruošiantis šiai šventei, dėmesio reikalauja ir kiti elementai, todėl galimybė rezervuoti paslaugą internetu, yra labai svarbi.

Previous articleVestuvių fotografo paslaugos: ką reikia žinoti apie biudžetą?
Next articleAr reikalingi kondicionieriai butams?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here