Home Verslas Rėmėjų medžiaga Vestuvių fotografo paslaugos: ką reikia žinoti apie biudžetą?

Vestuvių fotografo paslaugos: ką reikia žinoti apie biudžetą?

296
0

Vestuvės – viena iš tų švenčių, kurios planavimui tenka skirti ypač daug laiko ir dėmesio. O, ar galėtų būti kitaip – juk būtent organizuojant šventę, tenka apgalvoti tiek daug įvairių elementų. Ir vienas iš jų yra ir vestuvių fotografo paslaugos.

Tik labai nedidelė dalis planuojančių susituokti žmonių, žmonių šias pareigas patikėti kam nors iš šventės dalyvių. Na, o 9 iš 10 porų vis tiek nusprendžia rinktis profesionalų paslaugas. Ir viskas puiku – toks sprendimas iš tiesų yra pats geriausias, kadangi neapkrausite užduotimis kitų šventės dalyvių, o taip pat – būsite tikri dėl kokybiško rezultato. Vis dėlto, klausimas, koks vestuvių fotografas turėtų būti pasirinktas jūsų šventei, taip pat pareikalaus nemažai jaunavedžių dėmesio, kadangi aptarti būtina daug  įvairių aspektų. Ir vienas jų neabejotinai yra šiai paslaugai skirtas biudžetas. Tad į ką svarbu atkreipti dėmesį?

Savaime suprantama, vienas pagrindinių klausimų – kiek pinigų reikėtų skirti šiam tikslui. Vestuvių planuotojai primena, kad atsakymo į šį klausimą, kiekviena pora turėtų ieškoti individualiai, tačiau tuo pat metu pastebi, kad tam tikros rekomendacijos galioja. Anot šią šventę organizuojančių specialistų protingiausia būtų skirta maždaug 10 proc. viso šiai šventei skirto biudžeto. Taigi viskas labai paprasta – jei savo šventei numatėte skirti 1200 eurų, tai maždaug 1000 – 1200 eur turėtų būtų atriekiama fotografo paslaugoms.

Vis dėlto, taip pat svarbu akcentuoti, kad egzistuoja ne vienas veiksnys, dėl kurio, ši numatytoji biudžeto dalis galėtų sumažėti ir tai, savaime suprantama, taptų puikia žinia besiruošiantiems šiai šventei. Viskas labai paprasta – nereikia pamiršti, kad vestuvių fotografo paslaugai, kaip ir daugeliui kitų, gali būti taikoma akcija, išskirtinis pasiūlymas. Ir būtent jeigu šią paslaugą rezervuosite tokiu metu, galite būti tikri – mokėsite gerokai mažiau ir jums tikrai neprireiks atriekti dešimtadalio šiai šventei skirto biudžeto.

Tačiau ir tai dar ne viskas – kad ruoštis šiai šventei būtų dar paprasčiau, o planuoti biudžetą – patogiau, iš anksto reikėtų prisiminti ir tai, kad nemaža dalis vestuvių fotografų prašo dalinio apmokėjimo. Taigi, iš anksto įvertinkite tai, kad su dalimi šiai paslaugai skirtų pinigų gali tekti atsisveikinti iš karto, vos tik rezervuosite paslaugą.

Taigi, apibendrinant belieka tik akcentuoti, kad jei jau ruošiatės vestuvių šventei, pasielgsite iš tiesų išmintingai nusprendę pasirinkti vestuvių fotografo paslaugas. Na, o šiam tikslui reikėtų atriekti maždaug dešimtadalį viso šiai šventei skirto biudžeto. Tačiau tuo atveju, jei paslaugą suskubsite užsakyti tuo metu, kai jai bus taikoma akcija, tikrai pavyks sutaupyti ne vieną šimtą eurų. Na, ir, žinoma, planuodami šventę, planuodami šventę,  nepamirškite, kad dalį šiai paslaugos skirtos sumos gali tekti sumokėti iš karto, vos tik rezervuosite paslaugą.

Previous articleKaip pasirinkti sveiką ir veiksmingą šampūną
Next articleVestuvių fotografo paslaugos: kur mitas, o kur – tiesa?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here