Home Verslas Rėmėjų medžiaga Valentino dienos dovanos – ar tik gėlės?

Valentino dienos dovanos – ar tik gėlės?

2875
1

Valentino diena – viena džiugiausių dienų metuose tuo atveju, jei žmogus turi antrąją pusę, su kuria gali dalintis savo meile bei šiluma. Ir visgi, ši šventė sukelia ir tam tikrų sunkumų, renkant dovaną savo mylimam žmogui. Taip, gėlės yra neabejotinai pats populiariausias dovanos pasirinkimas šios šventės metu, prie kurio neretai yra pridedama ir atvirutė. Ir visgi, tenka pripažinti, jog gėlės bei atvirutės jau yra tapę kiek banaliu bei nebeįdomiu pasirinkimu, dėl ko dažnas kiekvienais metais ieško originalių dovanos sprendimų, kurie leistų labiau nei įprastai nustebinti savo antrąją pusę. Tad kokios dovanos, išsiskiriančios originalumu, Valentino dienai tinka labiausiai, jas dovanojant arba savo mylimam vaikinui, arba merginai?

Poilsis

Poilsis bei galimybė atsipalaiduoti, bent trumpam atitrūkstant nuo įgrisusios kasdieninės rutinos – tai, ką šiomis dienomis vertina kiekvienas. Ir tai neabejotinai vertins ir Jūsų mergina ar vaikinas, jei jam ar jai padovanosite būtent galimybę pailsėti bei atsipalaiduoti suteikiančią dovaną.

Tokiu atveju puikiu pasirinkimu tampa įvairios SPA procedūros, kaip atpalaiduojantys masažai ar SPA ritualai. Tuo atveju, jei Jūsų vaikinas ar mergina mėgsta bent kiek aktyvesnį laisvalaikio leidimą, galite jam ar jai pasiūlyti galimybę atsipalaiduoti ir tokiu būdu, padovanodami romantišką skrydį oro balionu arba galimybę išbandyti tam tikrą naują fizinį užsiėmimą, kaip šaudymą lanku ar plaukiojimą irklente.

Skoniai

Nei viena įprasta Valentino diena dažniausiai neapsieina be kartu poroje išgeriamos kavos bei suvalgomo lyg bučiniai saldaus pyrago. Ir nors dažniausiai tai atrodo tik kaip paprasta tos šventės staigmena, dažniausiai tampanti ir tradicija, pats mėgavimasis saldžiais skoniais, jį tinkamai pateikus, gali tapti ir pagrindine tokios šventės dovana tiek vaikinui, tiek ir merginai.

Geriausiai tokią dovaną perteikti leis kvietimų į įvairias degustacijas nupirkimas. O pasirinkimas yra išties nemažas: vien Vilniuje galima išbandyti įvairias tiek vyno bei šokolado, tiek ir įvairių pyragų, tiek ir naminių ledų degustacijas. Jos ne tik leis mėgautis ne tik išoriniu šventės saldumu bei pozityvumu, bet ir maloniais pojūčiais burnoje, mėgaujantis įvairiais šventiniais skanėstais kartu su mylimu žmogumi.

Emocijos

Taip, materialios dovanos konkrečiu momentu dažniausiai yra pačios efektingiausios, ypač jei jos yra tinkamai apgalvotos bei vertingos. Ir visgi, jei kalbėsime apie ilgą laikotarpį, būtent emocinę stimuliaciją garantuojančios dovanos atmintyje išlieka ilgiausiai, dėl ko rinktis tokias dovanas ir Valentino dienos metu, norint sutvirtinti tarpusavio santykius su mylimu žmogumi, yra tikrai verta.

Dažnu atveju emocija labai gerai tinka kaip dovana merginai. O kaip garantuoti teigiamą emocinę stimuliaciją, įsiminsiančią ilgam? Ko gero efektyviausias būdas tai padaryti yra keliavimas kartu su mylimu žmogumi. Tai nebūtinai turi būti prabangi kelionė į svečią valstybė ar kokį prabangų vietinį kurortą – dažniausiai puikiai tiks ir įprasta išvyka į vienokią ar dailią šalies vietą. Konkrečiu Lietuvos atveju tikrai nesuklysite pasirinkę kelionę prie jūros, pasivaikščiojimą po Nidos kopas, ar paprasčiausią gėrėjimąsi naktiniu Vilniumi. Visa tai užtikrins romantišką bei jaukią atmosferą ir įsimintinas akimirkas, tapsiančias tvirtu pamatu dabartinių santykių pavertimui į kažką, kas truks visą gyvenimą.

Svajonės

Taip, jei mergina ar vaikinas, su kuriuo susitikinėjate, yra Jūsų mylimasis dar pakankamai trumpą laiką, pakankamai realu, jog apie jo giliausias svajones, kurias galėtumėte įgyvendinti ir jūs, nežinote. Ir visgi, jei bent kiek ilgiau draugaujate su mylimu žmogumi – tikrai turėtumėte žinoti bent apie vieną jo ar jos troškimą. Tai gali būti ilgą laiką puoselėtas noras turėti naminį gyvūnėlį, tai gali būti siekis nuvykti į kažkokią konkrečią vietą ar troškimas apsilankyti viename ar kitame renginyje, kaip kad tam tikro labai mėgstamo atlikėjo koncerte.

Visos tokios rūšies svajonės, kurios yra nesunkiai įgyvendinamos – puiki terpė Valentino dienos dovanai. Taip, gali prireikti nemažai pastangų, laiko bei galimai net ir lėšų, norint įgyvendinti tam tikrą antrosios pusės svajonę. Ir visgi, tai tiesą sakant yra privalumas – žinodama/-s kiek pastangų turėjote įdėti į tai, kad išpildytumėte jo ar jos troškimą, jūsų mylimas žmogus tik dar labiau vertins Jūsų jam įteiktą dovaną bei ją prisimins tikrai ilgai.

Kūryba

Kaip bebūtų, pati romantiškiausia įmanoma dovana be didesnių dvejonių yra savo emocijų kito žmogaus atžvilgiu įrėminimas kūryboje. Ir nesvarbu, ar tai būtų daina, ar sukurtas eilėraštis, ar parašytas prozos kūrinys – bet kuriuo atveju viskas, kas yra tikrai nuoširdu, veikia. Ir veikia efektingai.

Taip, dažnas iš kart atsisako idėjos dovanoti kažką tokio, kadangi nepasitiki savo kūrybiniais įgūdžiais. Ir su tuo iš dalies būtų galima sutikti: prozos rašymui reikia talento bei patirties, o norint sukurti dainą reikia mokėti groti bent jau vienu muzikos instrumentu. Ir visgi, bent jau kalbant apie eilėraščius, priežasčių, kodėl jo negalėtumėte parašyti savo merginai ar vaikinui, tiesiog nėra. Turėkite galvoje, jog niekas iš Jūsų nereikalaus išskirtinės kokybės ar kažkur priimtų poezijos standartų atitikimo – vienintelis kriterijus, pagal kurį bus vertinamas Jūsų sukurtas ketureilis ar kiek ilgesnis eilėraštis bus jo nuoširdumas. Tad jei nesate visiškai bejausmis – Jums parašyti kokybišką eilėraštį, kuriuo Jūsų antra pusė nuoširdžiai džiaugsis, yra tikrai įmanoma užduotis.

Nostalgija

Nostalgija yra ypač stipri emocija, nuo kurios poveikio ko gero nesugeba visiškai atsiriboti nei vienas. Kiekvienas savo praeityje esame turėję tam tikrų akimirkų, į kurias dabar mielu noru sugrįžtumėme. Būtent tokių praeities akimirkų panaudojimas ir gali lemti išskirtinę Jūsų mylimam žmogui įteiksimos Valentino dienos dovanos sėkmę.
Su savo vaikinu ar mergina buvote vienokioje ar kitokioje įsimintinoje kelionėje?

Sukurkite iš toje kelionėje padarytų nuotraukų koliažą, bei patalpinę jį į dailų rėmelį padovanokite savo antrai pusei. O galbūt kartu turite vieną ar kitą vietelę, kuri Jums emociniame lygmenyje reiškia išskirtinai daug? Tuomet joje patieskite pledą, parūpinkite maisto ir gėrimų, bei jais mėgaukitės žvakių ir mėnulio šviesoje. Visa tai – tik kelios nostalgiškų dovanų idėjos. Bet tai nereiškia, jog joms nėra alternatyvų – galimybių, norint padovanoti mylimam žmogui kažką nostalgiško yra begalė. Tereikia nebūti aplaidžiam bei gerai pažinoti patinkantį žmogų, jog sugebėtumėte jam ar jai padovanoti kažką tokio.

PR

1 COMMENT

  1. Valentinos dienos šventimo tradicijos, manau, yra labai gilios. Žinoma, jos keitėsi kartu su epochomis, bet jos pagrindinė mintis visada išliko tokia pat. Parodyti dėmesį savo mylimąjąm ar mylimąjai, kas gėlės žiedeliu, kas kitokiomis mielomis ar praktiškomis dovanomis.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here