Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Vaikų odontologas: kaip pasirinkti geriausią specialistą?

Vaikų odontologas: kaip pasirinkti geriausią specialistą?

533
1

Visi tėveliai siekia, kad vaikas turėtų kiek įmanoma mažiau baimių, tad tuomet, kai vaikui tenka pirmą kartą apsilankyti odontologijos klinikoje, vykdoma kruopšti specialistų atranka. Vaikų odontologas gali būti pasirenkamas kur kas paprasčiau, jei nusprendžiama atkreipti dėmesį į keletą svarbiausių kriterijų.

Pasidomėkite atsiliepimais

Turbūt sutiksite, kad vaikų odontologas tiesiog privalo mokėti tinkamai bendrauti su vaikais: jei mažasis pacientas yra tinkamai nuteikiamas, tokiu atveju atliekamos procedūros neatrodo labai baisios, o kito vizito ne tik nebijoma, bet net ir laukiama. Žinoma, tą įgyvendinti ne visada yra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, todėl labai svarbu pasidomėti, kaip apie įvairiose klinikose dirbančius specialistus atsiliepia mažus vaikus auginantys tėveliai. Gana dažnais atvejais naudingos informacijos galima rasti tiesiog naršant internetinėje: čia gausu ne tik atsiliepimų, bet taip pat ir rekomendacijų, todėl visa tai gali padėti kur kas paprasčiau apsispręsti.

Klinikos vieta

Įprastai yra tikimasi, kad vienas ir tas pats vaikų odontologas bus lankomas ilgą laiką, nes vaikas jau bus prie jo pripratęs, ir dėl būsimų procedūrų nesijaudins. Būtent dėl šios priežasties gali būti svarbu tai, kokioje vietoje yra įsikūrusi odontologijos klinika: ne visada galima rasti pakankamai laiko vykti į visai kitą miesto galą, todėl pravartu ieškoti tokios klinikos, kuri būtų įsikūrusi kiek įmanoma patogesnėje vietoje.

Vaikų odontologo darbo laikas

Auginantys vaikus žino, kaip sunku kartais rasti tinkamą laiką apsilankyti odontologijos klinikoje, todėl pravartu pasidomėti, koks yra įvairių klinikų darbo laikas. Dauguma odontologijos klinikų turi savo internetines svetaines, kuriose yra pateikiama visa svarbiausia informacija apie teikiamas paslaugas, tad tai gali padėti paprasčiau priimti tam tikrą sprendimą. Tam tikrose klinikose dirbantys vaikų odontologai paslaugas teikia ne tik darbo dienomis, bet taip pat ir savaitgaliais, todėl pasirinkti tinkamą vizito laiką galėsite kur kas paprasčiau.

Teikiamos paslaugos

Pravartu pasidomėti, kokias konkrečias paslaugas teikia vaikų odontologas (dantų plombavimą, dantų dengimą silantais, ir t.t.), ir tai taip pat turės įtakos jūsų pasirinkimui. Įprastai yra siekiama, kad teikiamų paslaugų spektras būtų kiek įmanoma platesnis, nes tuomet, jei prireiktų ne tokių populiarių paslaugų, gali tekti kreiptis į kitą odontologą ar apsilankyti visai kitoje klinikoje.

Paslaugų kaina

Gana dažnai tikimasi, kad odontologijos klinikoje nustatytos kainos nebūtų pernelyg didelės, tad pravartu pasidomėti, kokius įkainius yra nustatęs vaikų odontologas. Neretais atvejais paslaugų kainynai yra pateikiami internetinėse klinikų svetainėse, tad rasti tinkamiausius pasirinkimus neturėtų būti pernelyg sudėtinga. Jei dominančios informacijos nerastumėte, teikiamų paslaugų įkainius galėsite sužinoti susisiekę klinikos kontaktais.

Pasirinkus vaikų odontologą beliks tik susitarti dėl būsimo vizito, ir, žinoma, pasirūpinti, kad vaikui jis būtų kiek įmanoma malonesnis.

 Vilniuje esančioje Šv. Kristoforo odontologijos klinikoje dirba puikūs vaikų gydytojai. Kviečiame apsilankyti, daugiau informcijos rasite nuorodoje.

1 KOMENTARAS

  1. Oi, pamenu pirmaji vizita. Vaikas labai bijojo. Is anksto nunesiau priza (zaisla) kuri parode klinikos darbuotojai prisiviliojo atsisesti i kede, nors jau manem, kad niekaip nepavyks. Po daugiau nei 5 metu prisimenam ir odontologo asistente kitoms mamoms pasakoja ta neitiketina, bet sekminga istorija. Dabar be jokiu problemu eina visi vaikai. O geriausias prizas liko veido kauke ir vienkartines pirstines

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą