Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga TOP 5 kempingai Lietuvoje, kurie verti dėmesio

TOP 5 kempingai Lietuvoje, kurie verti dėmesio

277
0

Ar keliauti kempingais yra patogu? Ar pigu? Ar tikrai apsimoka? Geriausiai pajusti tokios keliavimo galimybės naudą galima tik ją išbandžius. Daugelis žmonių tikina, kad kelionė kempingais padeda ne tik visiškai kitu žvilgsniu pamatyti šalį, tačiau taip pat ir pajusti laisvą keliavimo malonumą, kuris leidžia nesukti galvos dėl laiko, važiuoti ten ir tada – kur akys mato.

Keliaujantys Lietuvoje turėtų susidaryti kelionės maršrutą, kadangi važiuodami nuo vieno iki kito taško turėtumėte pasirinkti tinkamiausius kempingus, kuriuose galėsite ne tik pernakvoti, tačiau ir pailsėti.

Kokie verčiausi dėmesio? Pateikiame TOP 5.

  1.       Biržų kempingas

Lietuvos šiaurės perlas yra vienas labiausiai ir aktyviausiai aplankomų regionų, tad suprantama, kad čia keliaujantys turėtų pailsėti kempinge. „Biržų kempingas“ nutolęs nuo Biržų pilies apie 2 km., tad galėsite apeiti visus svarbiausius miestelio objektus. Kempinge galima išsinuomoti dviračius, taip pat, naudotis nemokamu Wi-Fi, teniso kortais.

Naudotos kempingo paslaugomis galima nuo kovo 3 dienos, tad nieko nelaukite ir pirmyn į kelionę.

  1. 2.       Camping Pod Zarasuose

Suprantama, kad Zarasai yra vienas patraukliausių tikslų tiems, kurie nori kuo daugiau laiko praleisti gamtoje ir tuo pačiu mėgautis ežeringomis vietovėmis. Keliaujantiems šiame regione siūlome apsilankyti Camping Pod kempinge. Čia galite ne tik rasti vietą daiktų susidėjimui, palapinei, tačiau taip pat ir išbandyti paplūdimio zoną, nuostabias terasas, kurios puikiai tinka ir vakarojimui, ir rytiniai saulės sutikimui. Higienai palaikyti siūlomi dušai, nemokami higienos reikmenys, tad viskas – keliautojų patogumui.

Svečiai yra laukiami nuo birželio mėnesio.

  1. Drevernos kempingas

Drevernos kempingas yra bene vienas labiausiai žinomų ir tuo pačiu vienas dažniausiai pasirenkamų, kadangi jis yra ne tik strategiškai patrauklioje vietoje, tačiau taip pat ir siūlo daug įvairiausių pramogų kiekvienam pagal jo poreikius. Kempingas yra apie 30 km. nuo Klaipėdos. Rinkitės namelius arba galima pasistatyti palapinę.

  1. Camping & Camper place Pasvalys

Camping & Camper place Pasvalyje nėra labai žinomas tačiau tikrai vertas Jūsų dėmesio. Yra sodas, taip pat siūlomas nemokamas Wi-Fi, džiugina nemokami higienos reikmenys, kuriais naudotis gali visi kempingo svečiai.

  1. Papartis“ Ažuluokesoje

Utenos rajone esanti kempingas taip pat dažniausiai džiugina įprastomis paslaugomis, kaip kad nemokamas Wi-Fi, higienos reikmenys, plaukų džiovintuvai ir visa kita, ko reikia, kad atostogos būtų ne tik labai smagios, tačiau taip pat ir patogios.

Planuojate įsigyti ar išsinuomoti kemperį? Pasikliaukite turizmo profesionalais Puikūs Kemperiai. Profesionalai patars kaip išsirinkti kemperį nuomai arba pasiūlys geriausią kemperio kainą, pakonsultuos įvairiausiais klausimais bei suteiks visą reikalingą informaciją prieš pradedant savo kelionę.

 

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą