Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Tinkamiausias metas piršlyboms

Tinkamiausias metas piršlyboms

2024
0

Iš mylimo vyro išgirstas klausimas „Ar tekėsi už manęs?“ ir ant rankos sužibęs žiedelis kiekvieną moterį padaro laimingiausią pasaulyje, regis, suteikia sparnus ir priverčia „plasnoti drugelius“. Sužadėtuvės parodo, kad du žmonės yra pasirengę santuokai, o vienas esminių piršlybų atributų – sužadėtuvių žiedas. Įdomu tai, jog 1215 metais popiežius paskelbė, kad besipiršdamas damai jaunikis turi įteikti žiedą.

Kada geriausia pirštis?

Tinkamiausias metas piršlyboms yra tada, kai vyras tvirtai apsisprendęs, kad nori su savo išrinktąja praleisti visą likusį gyvenimą, puoselėti šeimą, tarpusavio santykius. Jei tuo neabejojama, tada telieka pasirinkti datą. Idealu, jei būsimoji sužadėtinė apie tai nieko neįtars ir piršlybos taps nepamirštama staigmena.

Jei tikite astrologija, verta pasidomėti, kokios artimiausiu metu piršlyboms tinkamos datos nusimato.

Norintys, kad sužadėtuvės būtų tikrai įsimintinos, piršlyboms gali rinktis šventes arba porai reikšmingas datas. Nenuostabu, kad daug piršlybų įvyksta per Meilės – Šv. Valentino – dieną. Teoriškai diena tokiam įvykiui tinkama, bet jei santykiai su mergina rimti, ji gali įtarti, kad šią dieną sulauks sužadėtuvių žiedo, todėl staigmena gali ir nesulaukti norimo įspūdžio. Taip pat labai dažnai pasiperšama per Kalėdas – tai puikus metas piršlyboms, jei norite mylimąją nustebinti gausaus artimųjų būrio akivaizdoje. Žiedą galite supakuoti į gerokai didesnę dovanų dėžę (kad nekiltų išankstinių įtarimų) ir padėti po eglute drauge su visomis dovanomis. Tinkamas metas piršlyboms ir Naujieji metai – neretas besiperšantis būtent vidurnaktį, griaudėjant fejerverkams, priklaupia ant kelio prieš savo išrinktąją.

Kokį sužadėtuvių žiedą pasirinkti?

Rinkdamiesi sužadėtuvių žiedą būsite apstulbinti asortimento – žiedų daugybė, tad kokį pasirinkti? Dažniausiai sužadėtuvėms perkami auksiniai, platininiai arba sidabriniai žiedai. Platina patiks tiems, kurie prioritetą teikia patvarumui, bet drauge teks sumokėti didelę kainą, auksas gali pasiūlyti kiek platesnę spalvų gamą, o štai sidabriniai žiedai atrodo labai elegantiškai dėl sidabro spindesio. Sidabrinius žiedus renkasi ir tie, kurie nori kažko įmantresnio, netradicinių formų, kadangi šis metalas pasižymi plastiškumu ir lengvai pasiduoda kalimui. Populiarus pasirinkimas sužadėtuvėms – sidabriniai žiedai su akmenimis, tampantys ne tik kasdieniu aksesuaru, bet ir talismanu.

Ankst straipsnisNERIJA „AUKSINIŲ DAINŲ KOLEKCIJA“
Sekantis straipsnisMokyklų susitikimas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įrašyti vardą