Home Verslas Rėmėjų medžiaga Tai kokia gi sveikų pėdų paslaptis?

Tai kokia gi sveikų pėdų paslaptis?

231
0

Dažnai mėgstame pasirūpinti savimi: veido kaukės, įvairūs serumai, balzamai plaukams, veido šveitikliai, prausikliai ir pan., tačiau kodėl mūsų pėdos lieka užmarštyje? Juk jos atlieka tokią didelę funkciją mūsų kasdieniame gyvenime bei turi „kęsti“ ankštos avalynės spaudimą. Deja, suvokus šį faktą, kartais jau būna per vėlu: pėdas „puošia nuospaudos“, įaugę nagai ar grybelinė infekciją. Tokiu atveju gali padėti gydomasis pedikiūras, kuris ne tik atgaivina pėdų odą, bet ir gydo infekcijas.

Kuo gydomasis pedikiūras pranašesnis už klasikinį?

Jeigu skundžiatės pavargusiomis kojų pėdomis, atsiradusiomis nuospaudomis, grybeline infekcija ar įaugusiais nagais – gydomasis pedikiūras yra viena iš išeičių. Pirmiausiai aparatinis ( gydomasis ) pedikiūras atliekamas be kojų mirkymo, taip skatindamas kuo mažesnį infekcijų plitimą. Tuomet specialiu aparatu ( freza ) yra nušlifuojamos nagų plokštelės ir pėdų vietos, kuriuose yra sukietėjimų. Taip pat, jeigu žmogus skundžiasi grybeline infekcija, šio pedikiūro ( tiek ir manikiūro ) dėka, galimas nago protezavimas. Jis atliekamas, kai nago plokštelė yra pažeista ( nagas suformuojamas specialiu medicininiu geliu ).

Gydomasis pedikiūras tinkamas ir tiems, kurie mano, kad klasikinis pedikiūras yra nehigieniška ( kadangi kojos mirkomos tose pačiose vonelėse, keičiamas tik vanduo ).

Prireikus gydomojo pedikiūro procedūros ar norint dėl pedikiūro pasitarti su kvalifikuotu šios srities gydytoju, kviečiame kreiptis į Homo Sanus kliniką. Daugiau informacijos: https://www.homosanus.lt/gydomasis-pedikiuras

Tiesa, egzistuoja skirtingos pedikiūro rūšys

Šiuolaikiniame pasaulyje gausu įvairiausių procedūrų, kurios turi savo skirtingas atšakas. Ne išimtis yra ir pedikiūras. Jeigu anksčiau žinojome tik klasikinį pedikiūrą, dabar yra jo įvairiausių rūšių. Populiariausios rūšys yra šios:

  • Gydomasis pedikiūras – jis skirtas tiems, kurie turi pažeistus nagus ( grybelinė infekcija, įaugę nagai ) arba pėdas ( nuospaudos, grybelinė infekcija ). Jo būdas yra sausasis – naudojamos specialios frezos, kurios šlifuoja kojų nagus bei pėdas. Šis pedikiūras tinka ir sveikiems nagams.
  • Klasikinis pedikiūras – šis žinomas visiems, tačiau populiarumo viršūnę vis dar siekia. Kojų pėdos yra mirkomos šiltame vandenyje bei pėdos šveičiamos su pemzomis, dildėmis. Nagams yra suteikiama forma, o odelės yra apkarpomos.
  • Karštų akmenų pedikiūras – šio pedikiūro metu, kojų pėdos yra masažuojamos naudojant karštus akmenis ir eterinius aliejus. Taip pat galimas ir nagų lakavimas dekoratyviniu laku.
  • Europietiškas pedikiūras – jis tinkamas tiems, kuriuos kankina nuospaudos ir nutrynimai. Šio pedikiūro metu, pėdų oda ir dezinfekuojama, ištepama specialiais aliejais ir su elektriniu aparatu pašalinamas negyvos odos sluoksnis.

Svarbu laikytis nurodymų

Norint turėti sveikas, gražias bei tvarkingas kojų pėdas, reikia vadovautis keliais specialistų patarimais:

  • reguliariai dezinfekuoti nuolat nešiojamą avalynę bei rinktis ją patogią
  • lepinkite savo pėdas – tepkite drėkinančiais kremais, aliejukais. Nepamirškite ir šiltų vonelių
  • nagus kirpkite tiesiai, o neužapvalinant galų
  • atsiradus nuospaudoms – patys jų nekarpykite!
  • jeigu kenčiate nuo įaugusio nago, nuospaudų ar grybelinės infekcijos, nelaukite, greičiau kreipkitės į specialistą!

Laikantys šių patarimų, turėsite ne tik sveikas, gražias pėdas, bet ir propaguosite higieną bei savęs tausojimą.

Previous articleUkmergiškiai bandė rankos taiklumą
Next articleNuo ko priklauso grindų plytelės kaina?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here