Home Verslas Rėmėjų medžiaga Sužinok, ką turi padaryti šiandien, kad žiurkės ir pelės tau nekeltų problemos

Sužinok, ką turi padaryti šiandien, kad žiurkės ir pelės tau nekeltų problemos

273
0

Geriausias būdas turėti namus be graužikų yra įsitikinti, kad jie neturi jokios galimybės patekti į jūsų namus. Tai reiškia, kad turi būti užblokuojami visi galimi įėjimo taškai, kuriuos žiurkės ir pelės gali naudoti norėdamos apsigyventi jūsų namuose. Žiurkių ir pelių naikinimas yra nelengva užduotis. Mes turime keletą patarimų, kurie padės sužinoti, kaip atsikratyti šių graužikų.

Pašalinkite įėjimo kelius

Kalbant apie namų apsaugą nuo graužikų, turėsite patikrinti savo namus, ar juose nėra įėjimo vietų, ir pašalinti įvairius plyšius. Pašalinkite tarpus po durimis ir aplink garažo vartus. Užsandarinkite vamzdžius, kabelius, nes žiurkės dažnai mėgsta per tas vietas prasiskverbti į jūsų namus.

Kaip neleisti graužikams atsirasti jūsų lauko teritorijoje

Norint nepritraukti pelių ir žiurkių į savo namus, paprasčiausiai pritaikykite keletą gerų įpročių aplink savo namą, sodą.

  • Laikykite savo sodą švarų: graužikai sugeba užlipti į stogo ertmę, šokinėdami nuo šakų, lipdami ant sienų augančiomis gebenėmis ir net įlipdami naudodami daiktus, atsiremiančius į sieną. Įsitikinkite, kad nėra šakų, kuriuos batu labai arti jūsų namo. Pašalinkite visus augalus nuo namo sienų. Išvalykite netvarkingas vietas aplink namą. Pašalinkite šiukšles šalia tvorų ir sodo pastatų.
  • Reguliariai valykite paukščių narvelius ir kitus gyvūnėlių laikymo narvus: jei įtariate, kad turite graužikų problemų, nustokite maitinti paukščius ar laukinius gyvūnus, nes neprižiūrimas maistas gali pritraukti žiurkes ir peles.
  • Būkite aktyvūs savo lauko zonose ir dažnai sode judėkite: žiurkės vengia intensyvaus judesio zonų. Todėl jeigu lauke yra mažas judesys, tai žiurkėm yra tarsi žalia šviesa, kuri kviečia apsigyventi.
  • Stebėkite savo daržą ir augalus: graužikai visada ieško maisto, todėl, jei auginate bet kokius augalus, pvz., vaisius ir daržoves, surinkite juos iš karto, kai tik jie bus sunokę. Taip pat pašalinkite visus nukritusius vaisius ant žemės.
  • Pašalinkite visus galimus maisto šaltinius arba padarykite juos neprieinamus. Laikykite šiukšles sandariai uždengtas. Iškart po naudojimo išvalykite kepsnines ir lauko valgomojo zonas.
  • Pašalinkite vandens šaltinius, įskaitant indus, kurie gali rinkti lietaus vandenį. Taip pat pasirūpinkite lašančiais čiaupais.

Profesionalų pagalba

Jeigu patiems nesiseka sėkmingai šalinti graužikų problemos, tai jums padėti gali graužikų naikinimo profesionalai. Jie įvertins esamą padėtį. Pagal tai imsis priemonių, kurios garantuos, kad jūsų namuose neliks nei vienos žiurkės, pelės.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here