Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Stimuliatoriai ir masturbatoriai – didesnei palaimai

Stimuliatoriai ir masturbatoriai – didesnei palaimai

131
0

Masturbatoriai ir stimuliatoriai – priemonės, gerinančios seksualinę patirtį, šalinančios susikaupusią seksualinę įtampą bei paįvairinančios meilės žaidimus, įskaitant solo „pasirodymus“. Šie meilės žaislai būna įvairūs. Šiandien susipažinkime su dviem iš jų, t. y., masturbatorių kategorijai priskiriamomis sekso lėlėmis bei stimuliatorių kategorijai priskiriamiems vibruojančiais penio žiedais.

Sekso lėlė – nenumaldomam seksualiniam apetitui malšinti

Tikroviška sekso lėlė pasižymi didžiuliu funkcionalumu bei yra „tolerantiška“ sekso pozų įvairovei. Ši lėlė puikiai tiks slapčiausioms erotinėms fantazijoms įgyvendinti, o joje esantis realistiškas vaginos imitatorius užtikrins visavertį seksualinį malonumą. Seksologų teigimu, tokie sekso žaislai kaip sekso lėlės gali padėti efektyviai spręsti ir tam tikras seksualines problemas kaip, pavyzdžiui, problemas, susijusias su nedidele ištverme, trumpa lytinio akto trukme ir t. t.

Tikroviškos sekso lėlės, žinoma, brangesnės, tačiau jų kaina atitinka kokybę. Iš minkštos termoplastinės medžiagos, primenančios tikrą žmogaus odą, pagamintos realios išvaizdos sekso lėlės yra iš tiesų gražios ir patrauklios. Svarbu paminėti ir faktą, kad visos sekso lėlės yra sukurtos pagal skirtingus prototipus, todėl nebus sunku išsirinkti tokią, kuri Jums imponuoja labiausiai. Pažymėtina, kad sekso lėles dažniausiai galima rinktis iš penkių prototipų. Pirmasis iš jų – tai lotynų amerikiečių moterų prototipas. Šios lėlės turi platesnius klubus, lygią bei įdegusią „odą“, gražius rudus plaukus bei akis, putlias lūpas ir t. t. Antrasis – europiečių moterų prototipas. Ši ilgaplaukė blondinė, tobulai lygia šviesia oda, tobulomis krūtimis bei kerinčiomis akimis dažnai nepalieka abejingų. Trečiasis – tai brandžios moters prototipas, pasižymintis itin didele krūtine, geidulingomis akimis bei švelnia lyg aksomas „oda“. Dievinantiems lieknas, sportiškos išvaizdos merginas puikus pasirinkimas būtų penktojo prototipo sekso lėlės. Ir, galiausiai, putlutės sekso lėlės, puikiai tinkančios vyrams, mylintiems plius size gražuoles. Pažymėtina, kad visų išvardytų prototipų sekso lėlės yra realaus ūgio (nuo 1,60 m iki 1,68 m). Jų svoris svyruoja nuo 36 kg iki 56 kg, priklausomai nuo pasirinkto prototipo. Visų prototipų sekso lėlės tinka „vaginaliniam“, „orialiniam“ bei „analiniam“ seksui, taip pat masturbacijai.

Pripučiamos sekso lėlės, žinoma, yra ženkliai pigesnės ir netokios realistiškos, lyginant su tikroviškomis sekso lėlėmis, tačiau jos taip pat tinka vaginalinei, oralinei bei analinei masturbacijai. Šios sekso lėlės taip pat pasižymi realiu dydžiu bei atsparumu vandeniui. Lengvos naudoti ir prižiūrėti pripučiamos sekso lėlės gali imituoti tiek moters, tiek vyro „kūną“, tiek turėti abiejoms lytims būdingų bruožų.

Vibruojantys penio žiedai – seksualinei ištvermei ir abipusiam partnerių malonumui

Vibruojantys penio žiedai yra tamprus bei elastingas stimuliatorius, padedantis išsvajotą palaimą pasiekti tiek vyrui, tiek moteriai. Šie sekso žaislai yra sukurti tam, kad padėtų lengviau pasiekti orgazmą, bet tuo pačiu pailgintų lytinio akto trukmę, išlaikant erekciją. Svarbu pažymėti, kad vibruojantis penio žiedas sueities metu turėtų būti naudojamas „saikingai“, t. y., neilgiau kaip 20 min. Šio reikalavimo būtina laikytis, nes kitaip galima sutrikdyti kraujotaką ir pakenkti varpai. Universalaus dydžio, skirtingų spalvų vibruojantys penio žiedai gali švytėti ir tamsoje, o jų miela, meškutį primenanti išvaizda slepia klitorio stimuliacijai skirtą vibratorių.

Ankstesnis straipsnisStiprinama įvežamų augalų ir sėklų patikra
Kitas straipsnisJaunystę sugrąžinančios procedūros

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia