Pradžia Gyvenimas Patarimai SPECIALISTAI PATARIA: Plastikinių langų priežiūra ir remontas

SPECIALISTAI PATARIA: Plastikinių langų priežiūra ir remontas

3490
0

UAB „ IK Verslo grupė“ specialistai pataria apie PVC langų priežiūrą bei remontą.


Šaltajam sezonui pradėkime ruoštis iš anksto, kol šilta:

1. Tam, kad žiemą PVC langai veiktų tvarkingai ir nepūstų vėjas per langus, būtina reguliariai sutepti visas judančias furnitūros detales specialiu tepalu bent du kartus per metus. Taip pat būtina pastovi, kas 6 mėn., guminių tarpinių priežiūra, kad atgautų savo elastingumą.
2. Keičiantis sezonui, langus būtina sureguliuoti vasaros ir žiemos sezonui.
3. Lieka neišpręsta ir oro ventiliacijos problema, dėlto vėliau butuose ir namuose pradeda kauptis drėgmė ir atsiranda pelėsis, pradeda rasoti langai. Tam reikia sumontuoti ventiliacinius oro vožtuvus.

Norime atkreipti dėmesį į esamas gumines langų tarpines

Guminės tarpinės nusidėvėjimas tiesiogiai susijęs su nuolatiniu lango naudojimu bei pastarojo tarnavimo trukme. Kiekvieną kartą langą atidarant ir uždarant, tarpinės yra deformuojamos – tai atsileidžia, tai susispaudžia.

Tarpinių keitimas, skaičiuojant laiką nuo lango sumontavimo, gali būti po 3-7 metų, kai kuriais atvejais – anksčiau ar vėliau. Neprižiūrima tarpinė praranda elastingumą, yra lengvai veikiama temperatūrų kaitos (dėl karščio – “prikepa” prie profilio, dėl šalčio – suskilinėja), sukietėja ir lango izoliacijos sandarumas sumažėja, padidėja triukšmas sklindantis iš lauko.

Rekomenduojame gumines tarpines pasikeisti į vokiškas Q-Lon poliuretano tarpines.

Vokiškų tarpinių privalumai:

Pakeitus gumines tarpines vokiškomis „Schlegel“ firmos poliuretano tarpinėmis, ateityje sutaupysite savo pinigus. Tarpinė yra atspari drėgmei, ultravioletiniams spinduliams, cheminiams valikliams, nereikalauja jokios papildomos priežiūros.

Tarpinei suteikiama 5 metų garantija, ilgaamžiska – 21 metai ir daugiau, nereikalauja papildomos priežiūros visu eksploatacijos laikotarpiu, žemas šilumos laidumo kooficientas K = 0.033w/mk., nebereikės perstatinėti furnitūros į vasaros ir žiemos režimus.

Rekomenduojama įsigyti ir autonominę lango – durų signalizaciją, kuri padės apsisaugoti nuo vagysčių. Atidarius langą iš lauko pradės kaukti sirena, kuri pažadins ne tik jus, bet ir kaimynus. Ši signalizacija pagelbės vaikų saugumui, kurie mėgsta žaisdami atidaryti langą. Atidarius langą, iš karto suveiks signalizacija.

Siūlome pasirūpinti ir autonominiais gaisro detektoriais, kurie reaguoja į dūmus. Rekomenduojama bute pastatyti nuo 1 iki 3 vnt., priklausomai nuo kambarių skaičiaus. Autonominius gaisro dūmų detektorius rekomenduojama po 1 vnt. įsirengti laiptinėje kiekviename aukšte.

Jau šimtai žmonių pasinaudojo mūsų teikiamomis paslaugomis. Todėl ir jūs nepraleiskite progos ir pasinaudokite siūloma paslauga ir nuolaida. Užsisakius paslaugas iki rugsėjo 25 d., kurių vertė ne mažiau kaip 300 eurų, laukia vertinga dovana – akumuliatorinis langų valytuvas. Užsisakius darbų, kurių vertė ne mažiau 250 eurų, dovanosime ir sumontuosime 2 ventiliacinius oro pratekėjimo vožtuvus.

Iki rugsėjo 25 d. taikoma 15 % nuolaida darbams bei medžiagoms, jei patys išsikviesite konsultantą. Lankstus atsiskaitymas: už paslaugas galėsite atsiskaityti išsimokėtinai net per 12 mėnesių.

Iškvietimas ir konsultacija, nemokama.

Tel. 8 612 69933 , 8 616 86 099, 8 686 10098, Vilnius, Kalvarijų 125
www.verslogrupe.lt

 

 

 

PR

Užs. nr. 239

Ankstesnis straipsnisStartuoja nauja interneto karštosios linijos svetainė
Kitas straipsnisRADO ŠEIMININKUS. Kalytė Cesa

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia