Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Saugus siuntų pervežimas: nuo lipnių etikečių klijavimo iki įpakavimo

Saugus siuntų pervežimas: nuo lipnių etikečių klijavimo iki įpakavimo

395
0

Šiais globalizacijos laikais, kai visi labai daug keliauja, verslininkai pasiūlo vis daugiau inovatyvių būdų, kurie padeda persiųsti siuntas. Nuo pašto paslaugų, kurios yra siūlomos jau seniai, iki kurjerių, kurie pasirūpins siunta nuo paėmimo iki pristatymo.

Suprantama, kad net ir egzistuojant labai daug patrauklių siuntos pristatymo būdų, visgi, viskas yra siuntos išsiuntinėjo rankose, tad būtent kokybiškas įpakavimas bei tinkamas adreso užrašymas garantuoja, kad siuntinys saugiai ir greitai pasieks tikslą.

Tvarkingas adresato užrašymas

Lipnių etikečių kaina yra nedidelė, o nauda – neįvertinama. Sakysite smulkmena? Taip smulkmena, tačiau labai reikšminga, kadangi ant pakuotės užklijavus lipnią etiketę galite jaustis ramus, kad net ir mėtant dėžes siuntos etiketė vistiek nenulips ir matysis ant jos užrašytas adresas. Tai labai aktualu tokiu atveju, kai siunta turi pervažiuoti labai didelį atstumą skirtingomis transporto priemonėmis. Tušinuku ant siuntos užrašydami kontaktus rizikuojate, kad jie kelionės metu gali apiblukti, o Jūsų kalbos nemokantis kurjeris nesupras, kur yra siuntėjas, o kur gavėjas.

Specialūs vokai bei dėžutės

Jeigu sutinkate, kad lipnių etikečių kaina yra maža, tokiu atveju turėtumėte sutikti, kad nedaug kainuoja ir specialūs vokai bei dėžutės, kuriose pakuojamos siuntos. Jų pasirinkimas labai platus ir perkant didesnius kiekius pavyks sėkmingai sutaupyti.

Siuntos turinio užpildymas

Sekančio žingsnio metu reikia įvertinti, ar siuntinys nebus jautrus mėtymams. Nors norėtume sakyti, kad kurjeriai Jūsų siuntas nešioja labai atsargiai, tačiau dėl didelio kiekio jie paprasčiausiai neturi tokių galimybių. Taigi, įsigyti jūros putas bei kitas papildomas priemones, kurios užpildo visus tarpelius ir todėl viduje esantys daiktai stabiliai būna vietoje vietoje – būtina. Ne tik tokiu atveju, kai vežamas daiktas stiklinis arba molinis. Net ir stabilesnės medžiagos daiktai gali susigadinti, tad papildomos apsaugos blogiau tikrai nepadarys.

Jokių papuošimų

Jeigu siunčiate dovaną gali norėtis, kad dėžė būtų skoningai papuošta. Venkite to, kadangi siuntimo metu visi papuošimai tikrai nukris arba susigadins. Geriau transportavimo dėžėje įdėkite dar vieną dėžę, kuri jau yra dekoruota ir kuri atrodo šventiškai, tarsi skoninga dovana.

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą