Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Saugios rankdarbių idėjos pritaikytos vaikams

Saugios rankdarbių idėjos pritaikytos vaikams

1236
0

Rankdarbiai suteikia galimybę ne tik pasipuošti namus, tačiau taip pat ir lavinti kūrybiškumą: ne tik vaikų, tačiau ir suaugusių žmonių. Žinoma, dažnai džiugina ir rezultatas, kadangi atliekant rankdarbius specialiomis priemonėmis – tikrai pavyks pasiekti norimą rezultatą, tad galėsite juo puošti namučius.

Jeigu rankdarbiais užsiimate kartu su savo vaikais – tokiu atveju svarbu pasirūpinti apsaugomis, kurios padės išvengti sužalojimų. Aptarsime kelias tinkamiausias idėjas rankdarbiams ir tuo pačiu priemones, kurios suteikia papildomo saugumo.

  • Snaigės su skylamušiu

Artėjant žiemos šventėms siūlome vaikus paskatinti namuose prikabinti snaigių, kurios gali būti “karpomos” skylamušio pagalba. Šiuo metu skylamušiai yra labai įvairūs. Jie padeda tobulai iškirpti ne tik apvalios formos linijas, tačiau ir žvaigždutes, širdutes. Rezultatas – geras, o procesas – greitas.

  • Raštuotos, popierinės servetėlės

Vaiko kambario stalą gali puošti ir servetėlės iš popieriaus bei kartono. Jeigu norite, kad jų kraštai būtų dekoruoti – siūlome kirpti su specialiomis žirklėmis, kurios padeda išgauti įvairius raštus. Nereikia jokio brėžinio. Paprasčiausiai iškirpkite norimos formos popieriaus arba kartono gabalą ir aplink kirpkite specialiomis žirklėmis. Vėliau gautas servetėles galima laminuoti. Atrodys puikiai ir bus ilgaamžės.

  • Žaislų vėlimas

Jeigu vaikas jau paaugęs, tokiu atveju būtinai turite išbandyti vilnos vėlimo malonumus. Daugelis pergyvena, kad vėlimo metu reikalinga adata. Išvengti įsidūrimo galima paprasčiausiai įsigijus antpirštį. Kadangi vaikas pasigamins norimą žaislą arba papuošalus pats – tai jam suteiks daugiau pasitikėjimo savimi.

  • Kvilingas

Menas iš popieriaus dar vienas puikus hobi, kuris dažniausiai patinka ne tik vaikams, tačiau ir suaugusiems. Kvilingas yra visiškai saugi meno rūšis, kurios metu popierius sukamas ritinėliais, o paskui jie dedami vienas greta kito kuriant įvairius paveikslus. Darbelis ne tik paprastas, tačiau visada su skoningu rezultatu. Verta pabandyti?

  • Kalėdiniai vainikai

Kadangi artėja gražiausios metų šventės taip pat siūlome kartu su vaikučiu namus dekoruoti skoningais Kalėdiniais vainikais. Įsigykite karkasą ir daug įvairiausių smulkmenų, kurios bus komponuojamos: plunksnos, blizgučiai, karoliukai… Visus juos galima priklijuoti prie karkaso karštais klijais. Jeigu vaikas dar mažas, tokiu atveju jis gali kurti kompozicijas, o tėveliai padės jas tinkamai pritvirtinti.

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą