Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Ruošiame lovytę kūdikiui: ką reikia žinoti?

Ruošiame lovytę kūdikiui: ką reikia žinoti?

837
0

Daugelį besirūpinančių tėvų kamuoja klausimai, susiję su vaikais ir jų auginimu. Vienas jų – saugus mažųjų miegas ir tinkamas lovytės paruošimas, kurioje pirmaisiais gyvenimo metais jie praleidžia daug laiko. Ką svarbu žinoti renkantis lovytės atributus?

Apsaugos lovytėms – saugiam vaikų miegui ir tėvų ramybei

Apsaugos kūdikio lovytei internetu – geras pasirinkimas besirūpinantiems vaikelio saugumu, ypač tuomet, kai lovytė be šono ar strypelių. Juk kiekvienas auginantis vaikus siekia, kad poilsio zona būtų saugi ir užtikrinta. Skirtingų dizainų apsaugos lovytėms labai tinkamos jau truputį paaugusiems kūdikiams, kada jie ima vartytis ir atsiranda daugiau galimybių užsigauti ar iškristi. Kai mažasis auga, vis dažniau bando pažinti jį supantį pasaulį judesiais, tad apsauga lovytei dažnu atveju padeda išvengti ne tik susimušimų, bet ir traumų tikimybės.

Tinkamai parinktas čiužinys

Čiužinys kūdikiui – itin svarbus ir atsakingas pasirinkimas, lemiantis saldų bei kokybišką miegą. Taisyklingos mažylio laikysenos formavimuisi labai svarbu rinktis kietesnį čiužinį. Minkšti pasirinkimai gali sukelti problemų besivystančiam kūdikio stuburui, todėl rinkitės lygų ir tvirto pagrindo čiužinio variantą.

Lovytės paklojimas: ko reikia?

Tam, kad apsaugotumėte čiužinį, vertėtų įsigyti neperšlampamą paklotą ir jį tiesti pirmiausiai. Tuomet – paklodės eilė. Geriausia pasirinkti geros kokybės medvilninį audinį. Norint ypatingo patogumo, prasminga naudoti paklodę su guma, kuri leis apgaubti čiužinį ir nenuslys.

Kokius patalus kūdikio lovytei rinktis, priklauso nuo poreikių. Atkreipkite dėmesį į antklodės dydį, kuris turėtų užimtų apie du trečdalius lovelės ploto arba mažiau.

Šiuolaikinis asortimentas leidžia įsigyti įvairių dizainų, spalvų ir raštų patalų. Svarbiausia atkreipti dėmesį į patalo užpildą – rinkitės kenksmingų medžiagų neturinčius natūralius pluoštus.

Patalynės užvalkalų pasirinkimas itin platus – nuo vienspalvių iki animacinių filmukų herojų. Be abejo, čia taip pat tinkamiausiais laikomi medvilniniai sprendimai. Kūdikiams, kurie pasižymi neramiu miegu, labai vertinga naudoti miegmaišius ar vokelius. Turėkite omenyje, kad pagalvė iki dvejų metų vaikams nėra reikalinga. Lovelėje neturėtų būti ir jokių papildomų minkštų ar kitų daiktų, kurie keltų grėsmę. Užtikrinkite saugų, jaukų ir kokybišką mažylių miegą!

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą