Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Renkuosi ventiliatorių namams – 5 patarimai

Renkuosi ventiliatorių namams – 5 patarimai

1583
0

Nėra abejonės, kad geriausiai vasaros karščius padeda įveikti tinkamai įrengta kondicionavimo sistema. Na, bet jei statant namą apie tai nebuvo pagalvota, galima stipriai pagerinti padėtį įjungiant ventiliatorių. Rinkoje galima rasti skirtingų ventiliatorių, kurie skiriasi tiek išvaizda, tiek funkcionalumu, oro srauto kiekiu. Taip pat stipriai skiriasi kainos, o brangiausi modeliai turi papildomų funkcijų efektyvesniam vėdinimui bei papildomam patogumui. Štai keletas patarimų renkantis ventiliatorių namams ar biurui:

1. Rimtai įvertinkite kartu su šviestuvu prie lubų tvirtinamo ventiliatoriaus įsigijimo galimybę. Nors gali atrodyti, kad toks sprendimas tinkamas tik vesterno filmams, bet būtina pažvelgti iš funkcionalumo pusės. Pradėkime nuo to, kad ventiliatoriaus padėtis tikrai yra patogi. Niekada neteks svarstyti, ką patraukti nuo stalo, kad toje vietoje būtų pastatytas ventiliatorius. Jis bus visuomet savo vietoje ir visuomet parengtas naudojimui. Neprireiks rasti vietos ir sandėliavimui, nes jis stacionarus ir jo vietos keisti nėra tikslo. Toks ventiliatorius turi dideles mentes, todėl bus vėdinamas didelis plotas.

2. Labiausiai ventiliatoriaus pajėgumą nusako oro srauto kiekis. Tikrai taip, neapsigaukite rinkdamiesi didesnį ar sunkesnį prietaisą. Tuo labiau, kad šiuolaikinių ventiliatorių dizainas gali būti apgaulingas. Kai kurie iš pažiūros nedideli ir patrauklaus dizaino ventiliatoriai atlieka savo darbą ne ką prasčiau už didžiuosius. Kiekvieno prietaiso specifikacijoje rasite šį parametrą, tad vadovaukitės juo.

3. Nesirinkite ventiliatoriaus su funkcijomis, kurios nėra reikalingos. Jei jums nereikalingas oro drėkinimas ar nuotolinis valdymas, tuomet tikrai neverta rinktis įrenginio, turintį šias funkcijas. Juk čia negalime vadovautis taisykle, kad brangesnis būtinai bus geresnis. Išgryninkite savo poreikius ir pasirinkite tai, ko reikia. Tuo pačiu ir sutaupysite.

4. Prieš pirkdami ventiliatorių aiškiai numatykite, kur jis bus pastatytas. Tai yra svarbu, nes skirtingi ventiliatoriai turi skirtingus stovus. Dažniausiai skiriasi stovo ilgis, reguliavimo galimybės. Taip pat yra įvairių formų bei dizaino įrenginių.

5. Ne visi ventiliatoriai atrodo taip lygiai nuobodžiai. Vyrauja stereotipas, kad ventiliatorius būtinai turi būti apskritimo formos ir stovėti ant kojos. Pažiūrėkite, kokius naujausius modelius siūlo gamintojai ir galbūt net nustebsite, kad taip gali atrodyti ventiliatorius.

Ankstesnis straipsnis5 situacijos, kada gali pagelbėti čiurnos apsaugos
Kitas straipsnisPrezidento A. Smetonos vaikystė ir jaunystė

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia