Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Prekybos centre „Eifelis“ Ukmergė atidaryta naujo koncepto „Sinsay“ parduotuvė

Prekybos centre „Eifelis“ Ukmergė atidaryta naujo koncepto „Sinsay“ parduotuvė

1883
0

Pirmadienį, gegužės 30 d., prekybos centre Eifelis, atidaryta jau trečia Lietuvoje naujo koncepto Sinsay parduotuvė. Šios parduotuvės dydis siekia net 1000 kv. metrų.

„Senasis „Sinsay“ formatas siekdavo iki 400 kv. m. prekybinio ploto, o šiandien prisitaikę prie klientų poreikių siūlome jiems didesnį asortimentą ir net dvigubai didesnes erdves“ – naujienomis dalinosi „Sinsay“ prekės ženklo plėtros vadovas Evaldas Balčikonis.

Pirmoji „Sinsay“ parduotuvė Lietuvoje buvo atidaryta Klaipėdoje 2013 metais ir ji veikia iki šiol. Tuomet parduotuvė buvo orientuota į jaunas paaugles merginas, kurios mėgsta puoštis, domisi mada, gyvena aktyvų socialinį gyvenimą.

„Analizuodami mados rinkos segmentą, reaguojame į savo klientų poreikius, todėl naujo koncepto „Sinsay“ parduotuvėje bus galima rasti ne tik drabužių ir aksesuarų moterims, vyrams ir vaikams, tačiau „Sinsay“ pasiūlą papildys interjero elementai, visa linija skirta namams bei grožio prekės makiažui ir odos priežiūrai“ – naujos parduotuvės privalumus vardijo UAB „LPP LITHUANIA“ generalinė direktorė Irina Gromova.

Šiuo metu UAB „LPP LITHUANIA“ valdo 25 parduotuves: 6 „Reserved“, 5 „Cropp“, 3 „House“, 4 „Mohito“ ir 7 „Sinsay“, o 2022 metais planuoja tęsti prekės ženklo „Sinsay“ plėtrą visoje Lietuvoje.

LPP Lithuania marketingo vadovė Alma Vitkutė

Ankstesnis straipsnis„Žemyna” – chorų festivalyje Vievyje „Mūsų dainose…“
Kitas straipsnisPasinerkite į stilių su savo kojinėmis – kokius raštus rinktis šį sezoną?

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia