Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Populiariausi lauko baldai jaukiam poilsiui

Populiariausi lauko baldai jaukiam poilsiui

1198
0

Šiltuoju sezonu mūsų gyvenimas verda lauke – tie, kurie turi kiemą, sodą ar terasą, daug daugiau laiko praleidžia lauke. Tam, kad poilsis būtų kuo jaukesnis ir patogesnis, pravartu pasirūpinti ir kokybiškais lauko baldais. Jų pasirinkimas yra ypatingai gausus, tačiau išskyrėme pačius populiariausius variantus – galbūt tarp jų rasite ir savo kiemui tinkamus sprendimus.

Kėdės ir foteliai

Nesuklysime pasakę, kad patogia sėdima vieta pasirūpinti yra kone svarbiausia. Šiuo atveju pasirinkimų yra ypatingai daug – pradedant kompaktiškais pufais ir baigiant maksimalų komfortą užtikrinančiais supamais krėslais. Renkantis reikėtų atkreipti dėmesį, kurioje vietoje šiuos baldus statysite ir prie ko juos derinsite. Pavyzdžiui, prie stalo patogiausia bus sėdėti ant kėdės, sofos ar fotelio, tuo tarpu jaukioms atsipalaidavimo akimirkoms geriausiai tiks krėslai arba gultai.

Stalai

Kai kėdės jau pasirinktos, pats metas pagalvoti ir apie stalą. Pradėję paieškas, ir vėlgi susipažinsite su ypatingai gausia jų dydžių, formų ir stilių įvairove. Naująjį sodo staliuką reikėtų derinti prie bendro eksterjero ir žinoma, nepamiršti įvertinti turimą vietą. Jei jos nedaug, o vakarus lauke dažniausiai leidžiate tik su antrąja puse, geriausiai tiks kompaktiškas staliukas. Tačiau jeigu erdvės nereikia taupyti ir dažnai organizuojate sodo vakarėlius, atitinkamai reikėtų paieškoti didesnių ir talpesnių baldų.

Lauko baldų komplektai

Šie komplektai apjungia abiejų prieš tai minėtų grupių baldus – visos detalės tokiuose rinkiniuose yra suderintos tarpusavyje, taigi kur kas paprasčiau galima išplėtoti darnų eksterjerą. Sau tinkamų variantų rasite ne tik tuomet, kai norėsite sukurti jaukią pasisėdėjimo vietą gausiam svečių būriui. Lauko baldų komplektai lygiai taip pat gali būti pritaikomi ir dviem asmenims. Jei norite sutaupyti laiko ir pinigų, pirmiausia turėtumėte apžiūrėti jų asortimentą.

Pavėsinės

Tai – itin universalūs baldai, kurie puikiai saugoja nuo gūsingo vėjo ar pernelyg kaitrių saulės spindulių. Pavėsinėje galite pastatyti prieš tai minėtus lauko baldus ar surengti didesnę šventę, o kai kurie jų modeliai yra puikiai pritaikomi lauko kepsninėms. Be to, šie baldai stebina ir stilistine įvairove, kurią lengvai galima pritaikyti prie bet kokio eksterjero. Su visomis prekyboje esančiomis pavėsinėmis iš arčiau galite susipažinti čia: https://pigu.lt/lt/baldai-ir-namu-interjeras/lauko-baldai/-pavesines.

Hamakai

Tuomet, kai kieme yra pakankamai vietos, verta pagalvoti ir apie jaukų, asmenišką kampelį būtent sau – tam ypač pravartu pasitelkti hamakus. Šiuos baldus galėsite panaudoti net ir tais atvejais, jei sode nėra dviejų greta augančių medžių ar stulpų. Juos galima tvirtinti ir ant stovų, o sėdimi hamakai reikalauja gerokai mažiau vietos. Jei mėgstate retkarčiais pasimėgauti ramybe ir vienuma, toks baldas privalo atsirasti Jūsų kieme.

Sodo sūpynės

Atpalaiduojančiam poilsiui puikiai tinka ir sūpynės – lengvas jų siūbavimas nuramins ir leis visapusiškai atsipalaiduoti. Jos turi nuo saulės spindulių saugančius stogelius, o kai kurie modeliai gali pasiūlyti ir nuo vabzdžių gelbėjančius tinklelius. Tokie baldai yra talpesni, taigi smagiai pasisupti galėsite su dviem ar netgi trimis draugais. Įvairių dydžių, stilingas sūpynes galite įsigyti Pigu.lt el. parduotuvėje – šioje svetainėje jos parduodamos gera kaina.

Skėčiai

Dažniausiai derinami kartu su kėdėmis ir stalais, šie baldai suteikia galimybę net ir karštesnėmis dienomis daugiau laiko praleisti gryname ore. Skėtis puikiai apsaugos nuo saulės spindulių, o jei pageidausite, jį galėsite paversti ir stilingu eksterjero akcentu – tarp šių gaminių vyrauja ryškios spalvos ir žaismingi dizainai. Tiesa, jei baldai yra netoli sienos, verta pagalvoti ir apie markizę: jos taip pat nustebins plačiu asortimentu.

Vaikiški lauko baldai

Jei turite atžalų, nepamirškite atskiros kiemo zonos paskirti ir jiems. Vaikiškos kėdutės ir staliukai bus pritaikyti mažųjų ūgiui, todėl jie saugiai ir patogiai galės leisti laiką tiek vieni, tiek ir su savo draugais. Kaip ir pridera, šie baldai išsiskiria ryškiomis spalvomis ir dažnai yra dekoruojami vaikučių mėgstamais personažais. Juos reikėtų derinti ne tik prie eksterjero, bet ir prie mažųjų skonio – juk svarbiausia, kad šie baldai būtų mielai naudojami.

Tai – populiariausi, tačiau tikrai ne vieninteliai lauko baldai, kuriuos verta įtraukti į savo eksterjerą. Atsižvelkite į kiemo dydį ir pagalvokite, kokia veikla čia dažniausiai užsiimate – tai padės Jums priimti sprendimą.

Ankstesnis straipsnisTOP 5 kempingai Lietuvoje, kurie verti dėmesio
Kitas straipsnisProfesionalus šeimos psichologas, pagalba šeimai

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia