Home Verslas Rėmėjų medžiaga Perkant darbo rūbus svarbiausia patvarumas ir praktiškumas

Perkant darbo rūbus svarbiausia patvarumas ir praktiškumas

0
Perkant darbo rūbus svarbiausia patvarumas ir praktiškumas

Jeigu nežinote, kur įsigyti jūsų darbui reikalingos aprangos, galbūt vieno gamintojo siūlomi sprendimai jums pagelbės. OYSTER yra darbo drabužių gamintojai, kurie bendradarbiaudami su rinkos partneriais klientams teikia aukščiausios kokybės produktus individualiai ir pagal užsakymą. Kuom šie rūbai ypatingi? Aprangos medžiagos ir gamybos būdas pasirinktas pagal rūbo specifiką ir paskirtį, todėl tai yra idealus pasirinkimas bitininkams ar miškininkams (būtent šią aprangą siūlo OYSTER!).

Aprangos asortimentas: darbinės kelnės, kombinezonai, ilgos, trumpos, signalinės striukės, kailiniai džemperiai, švarkai, puskombinezoniai, signalinės liemenės, puloveriai, termo marškiniai, miškininkų ir bitininkų apranga ir kita. Čia taip pat galima įsigyti aprangą laisvalaikiui, sodininkystei, taip pat tradicinius amatininkų drabužius ir darbinę avalynę.

OYSTER internetinėje parduotuvėje parduodami darbo rūbai – patvarūs, praktiški ir pagaminti atsižvelgiant į darbo specifiką bei mados tendencijas. Įmonė gamina rūbus ir pagal užsakymą, papuošia juos jūsų įmonės logotipu bei pasirūpina bet kokiomis pageidaujamomis detalėmis.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here