Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Pažinčių programėlės. Ar galima rasti antrą pusę?

Pažinčių programėlės. Ar galima rasti antrą pusę?

1215
0

Kadangi šiais laikais virtualus pasaulis yra net aktyvesnis ir realesnis nei fizinis, suprantama, kad gyvenimo partnerio arba sekso žaidimams skirto žmogaus paieškos taip pat dažniausiai vykdomos internetu. Geriausias pasirinkimas yra pažinčių programėlės, kuriose dažniausiai vertinama pagal išvaizdą, o kai tinka – toliau skaitomi duomenys ir pradedamas bendravimas.

Programėlių pasirinkimas

Šiuo metu programėlių bei pažinčių puslapių pasirinkimas yra labai platus, tad verta skirti šiek tiek laiko palyginti variacijas, kad rasta – atitiktų lūkesčius. Juk vienos yra skirtos ilgalaikiams santykiams, o kitose dažniausiai afišuojamos sekso pažintys, apie kurias galima plačiau paskaityti čia (https://www.pazinciupuslapiai.lt/sekso-sex-erotines-intymios-pazintys-ir-pramogos-suaugusiems-svetaines-portalai-internete). Vis tik, kol vienos yra naudojamos telefonuose, tuo tarpu kitos dažniausiai naršomos per kompiuterį. Taiga, pasirinkite Jums priimtinesnį variantą.

Detalus anketos užpildymas

Žinoma, paieškos bus kur kas greitesnės, jeigu tinkamai užpildysite anketą, kurioje reikia surašyti ne tik Jūsų paties duomenis, tačiau taip pat ir apibūdinti žmogų, kurio ieškote. Pasikartosime, kad vienu atveju tai gali būti sekso pažintys, kadangi žmogui tereikia kiti žmogaus lovos malonumams.

Kitu atveju tai gali būti labai rimtų santykių ieškantys žmonės, kurie nori, kad galiausiai susitikinėjimas virstų kažkuo daugiau. Pirmiausia – atsakingas anketos pasirinkimas, o antra – tinkamas info pateikimas.

Mokami planai

Pažinčių programėlės taip pat kinta ir savo kainomis. Kol vienos nieko nekainuoja, tuo tarpu kitose galima rasti mokamus planus, kurie padeda gauti tam tikrus programos bonusus. Dažniausiai tikslingiau filtruojamos pažintys, tad žmogus greičiau randa tai, ko jam reikia. Taip pat galima žmonėms dovanoti virtualias dovanas. Gali atrodyti juokinga, tačiau įsitraukus – tai gana smagi pramoga, kuri padeda kur kas paprasčiau rasti būsima partnerį.

Nuotraukos pasirinkimas

Galiausiai, pažinčių svetainėse labai svarbu pasirinkti tinkamą nuotrauką, kurioje žmogus turi matysis visu ūgiu. Gali atrodyti, kad tai labai paviršutiniška, tačiau juk daugelis mūsų pirmiausia peržiūri nuotrauką ir tik tada sprendžia  – ar verta rašyti. Galbūt būkime nuoširdūs ne tik savo poreikiams, tačiau ir kitų paieškoms.

Ankstesnis straipsnisRespublikinis moksleivių filmų festivalis „2blis019“
Kitas straipsnisLangų reguliavimo kaina: nuo ko ji priklauso?

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia