Home Verslas Rėmėjų medžiaga Patarimai, kaip naudoti prezervatyvus

Patarimai, kaip naudoti prezervatyvus

393
0

Aptarę prezervatyvų naudojimo pagrindus ir jų rūšis, pereisime prie mūsų patogumo lygio ir socialinės atsakomybės, susijusios su prezervatyvų naudojimu. Dauguma iš mūsų ieško greitos informacijos apie prezervatyvų tipus ir naudojimą. Yra tiek daug svarbių dalykų, kurie lieka nepastebėti; etiketo ir esminių dalykų, susijusių su prezervatyvais, kuriuos turime suprasti, išmokti ir įsisavinti.

Pasirinkite savo dydį: Ar taip pat esate vienas iš tų, kurie prezervatyvus renkasi pagal populiarumą ir reklamas? Jei taip, tai šis klausimas skirtas jums. Kokį prezervatyvą pirkti, priklauso tik nuo jūsų poreikių. Prezervatyvų yra labai įvairių, kad būtų patenkinti įvairūs poreikiai. Prezervatyvo dydis yra svarbus aspektas, į kurį reikia atsižvelgti perkant prezervatyvą.

Bandymai

Kaip visame pasaulyje didžiulis procentas moterų nešioja netinkamo dydžio liemenėlę, taip ir vyrams yra tas pats, kai kalbama apie tinkamo dydžio prezervatyvus. Jei prezervatyvas yra per ankštas, sekso metu jis sukels diskomfortą ir gali plyšti sekso metu. Jei prezervatyvas didelis, jis gali nusmukti. Svarbu pasirinkti tinkamo dydžio prezervatyvą, kuris jums gerai tinka ir lengvai nenuslysta, nes prezervatyvas, kuris sekso metu plyšta arba nuslysta, yra tas pats, kas išvis nenaudoti prezervatyvo. Savo dydį galite nesunkiai išsiaiškinti taikydami bandymų metodą. Išbandykite kelis prezervatyvus, kad išsiaiškintumėte, kuris jums tinka, ir jo laikykitės. Tačiau jei lytinio akto metu prezervatyvas vis dėlto sugestų, būtinai pasiimkite skubios kontracepcijos priemonę, kad išvengtumėte dėl to kylančių rūpesčių ir įtampos.

Ką žinoti?

Žinokite, ko ieškote: Rinkdamiesi iš įvairių prezervatyvų rūšių, vėlgi atsižvelkite į tai, kokios yra jūsų pagrindinės ir antrinės prezervatyvo pirkimo priežastys. Turėkite aiškumo, kam jums jų reikia – ar tik saugumo tikslais, ar naudojate, kad lytinis aktas būtų malonesnis, ar planuojate pirkti juos oraliniam seksui – ir galėsite rinktis konkrečius poreikius tenkinančius prezervatyvus. aromatizuoti prezervatyvai geriausiai tinka oraliniam seksui.

Būkite atviri ir eksperimentuokite. Išsiaiškinkite, kokio skonio prezervatyvų pageidauja jūsų partneris, ir rinkitės pagal tai. Dar yra prezervatyvų, kurių tikslas – padaryti lytinį aktą malonesnį. Prezervatyvų, kurie lemia didesnį malonumą sekso metu, kategorijoje yra didžiulis pasirinkimas.

Gerai pažinkite šias rūšis ir būkite pasirengę eksperimentuoti. Skirtingi prezervatyvų tipai suteiks jums skirtingą patirtį. Išbandykite ir išsiaiškinkite, kas tinka jums ir jūsų partneriui.

Moteriški prezervatyvai

Moteriški prezervatyvai savo pojūčiu nelabai skiriasi nuo vyriškų analogų. Abu jie atima tikrąjį pojūtį, neleisdami vaikinui pajusti drėgmės, taip pat šiek tiek sumažina karštį. Jis neprisitvirtina taip tvirtai kaip vyriškas prezervatyvas ir sukelia šiek tiek diskomforto dėl iš makšties kyšančio žiedo ir jo keliamo triukšmo, tačiau dėl dviejų pusių lubrikacijos – tiek vidinės, tiek išorinės – jis iš tiesų yra minkštesnis, nevaržantis ir tikresnis nei vyriškas prezervatyvas.

Diskomfortas pirmiausia kyla dėl to, kad bandote kažką naujo ir kitokio. Moteriško prezervatyvo užsidėjimas gali būti paties mylėjimosi dalis; tereikia atviro proto ir noro išbandyti bei priimti naują dalyką. Yra įvairių moteriškų prezervatyvų naudojimo privalumų, pavyzdžiui, geresnis šilumos perdavimo mechanizmas, tvirtumas ir minkštesnis, tikresnis pojūtis. Tačiau kartu moteriško prezervatyvo dėvėjimas yra šiek tiek nepatogus vaizdas ir triukšmingas…

Išmeskite tai, ką panaudojote: Išmeskite panaudotą prezervatyvą, kuris guli ant kelio: tai nėra nei malonus vaizdas, nei higieniškas. Panaudoję prezervatyvą tinkamai jį išmeskite. Atsargiai išimkite panaudotą prezervatyvą, gerai suvyniokite jį į tualetinį popierių ir atsargiai išmeskite į šiukšlių dėžę.

Previous articleLiepos 6-ąją prasidėjo Miesto šventė „Sveika, Ukmerge!“
Next articleKokia stogo danga yra geriausia?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here