Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Nenaudojamą automobilį – būtina išregistruoti

Nenaudojamą automobilį – būtina išregistruoti

1212
0

Regitros atstovai dalinasi patirtimi, kad lietuviai nereikalingų transporto priemonių išregistruoti neskuba. Tai – blogai, kadangi laiku nepasirūpinus nereikalinga transporto priemone paprasčiausiai kyla tikimybė gauti nemažą baudą. Taip pat vis labiau griežtėja ekologiniai įstatymai, tad tikima, kad ateityje baudos darysis vis didesnės ir transporto išregistravimas turės būti atliekamas greičiau.

Žinoma, geriausia nereikalingas auto parduoti supirkėjams, kadangi ir uždirbsite, ir nereikės rūpintis registravimo niuansais. Daugiau apie supirkėjų paslaugas rasite čia.

Regitra atskleidžia, kad Lietuvoje vidutinės transporto priemonės amžius siekia apie 15 metų. Skaičius nėra mažas, tačiau tam tikra prasme tai labai gerai atspindi mūsų šalies ekonominę situaciją. Paprasčiausiai žmonės turi galimybes vairuoti tik tokio amžiaus transporto priemones, tad natūralu, kad įvairūs įstatymai, kurie susiję su seno modelio mašinomis – labai apkrauna tautiečius, kurie ir taip dažniausiai vairuoja lepias mašinas, kurioms reikia daugiau kuro ir panašiai. Taip pat pastebima, kad dažniausiai transporto priemonei nustojus tinkamai funkcionuoti – ji paprasčiausiai paliekama kiemuose, kartais net miškuose. Tai yra labai didelė klaida. Pirmiausia – lengva rasti šeimininką, kuris vėliau gauna dideles baudas, o antra, net ir nevažiuojanti mašina gali būti parduodama supirkėjams, tad tuo pačiu galima iš jos uzždirbti. O gerai, kai be jokių pastangų gaunami pinigai, tiesa?

Taip pat nereikalingas transporto priemonės dažniausiai priima ir perdibėjai, tačiau didžiausias minusas yra tai, kad dažniausiai sutinkama mašiną pasiimti iš žmogui labiausiai tinkamos vietos, tačiau negalima sumokėti už pasiimtas dalis. Šiuo atveju reikia pagalvoti, ar dar pavyks uždirbti. Galiausiai, prašymo arba tiksliau užklausos pateikimas – nieko nekainuoja, tad visada pirmiausia verta kreiptis į supirkėjus, kurie svarsto dėl užklausos ir jeigu ji nebus patenkinama, toki atveju galima bendradarbiauti su tais, kurie pasiruošę pasiimti mašiną iš jums reikalingos vietos.

Taigi, grįžtame prie gana nemalonaus fakto, kad dažniausiai neišregistruotos transporto priemonės oššaukia baudas, kurios dažniausiai vertinamos pagal pačios transporto prieons būklę, juolab, dažniausiai baudos taikomos pagal ekologinius niuansus. Rodikliai tokie, kad baudos kiekvienais metais vis labiau auga, kadangi vis daugiau dėmesio yra skiriama ekologijai ir tuo pačiu garsiau kalbama apie tai, kad tam tikros mašinos kenkia gamtai kur kas labiau, tad joms gali būti taikomi papildomi mokesčiai ir panašiai. Taigi, toks aspektas kaip greitas išregistravimas, kai mašina jau nėra reikalinga – būtinas.

Žinoma, auto reikia išregistruoti ne tik tokiu atveju, kai ji nebefunkcionali, tačiau ir tada, kai planuojama ją parduoti. Tokiu atveju atsitikus kokiai nors nelaimei – už mašiną atsako tas, kurio vardu yra registruota transporto priemonė. Suprantama, kad galima labai pralošti laiku nepakeitus dokumentų, tad skubiai tuo pasirūpinkite.

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą