Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Natūrali kosmetika vaikams: kas svarbu ir kaip nesuklysti renkantis produktus?

Natūrali kosmetika vaikams: kas svarbu ir kaip nesuklysti renkantis produktus?

58
0

Mažylio atėjimas į šį pasaulį nuo pat pirmųjų jo pasirodymo dienų sukelia daugybę skirtingų emocijų ir išgyvenimų. Dar iki jo gimimo tėvams kyla daugybė įvairiausių klausimų, susijusių su kūdikio vystymusi ir būsima naujagimio priežiūra. Vienas iš svarbiausių klausimų – vaikiška kosmetika – kas yra svarbu, kaip pasirinkti tinkamus produktus?

Kokią kosmetiką reikėtų rinktis kūdikiui?

Kaip žinia, kūdikių odelė yra labai plona, itin jautri ir lengvai pažeidžiama. Nepaisant to, kūdikių ir mažų vaikų oda puikiai geba savimi pasirūpinti – greitai regeneruoja ir atsistato. Todėl jai nereikalingi jokie agresyvūs šveitikliai ar atstatomieji ingredientai, taigi, netinka įprasti, net ir natūralūs, suaugusiems skirti kosmetikos produktai. Vaikams skirtos kosmetikos svarbiausia užduotis – švelniai nuvalyti odą, palaikyti natūralų odos balansą ir apsaugoti nuo išorinių sudirgimų.

amg-chemija.lt, savo prekių asortimentą papildę Jungtinėje Karalystėje gaminama Mini Ü prekės ženklo kosmetika vaikams, nekėlė sau jokių kompromisų – ji neturi būti kenksminga! Tai reiškia, kad produkto sudėtis turi būti kuo natūralesnė ir joje neturi būti jokių odą dirginančių, sausinančių ar alergizuojančių ingredientų! Todėl mažiesiems klientams pristato tokius gaminius, kurie yra saugūs naudoti nuo pat pirmųjų dienų, be kenksmingų kvapiklių, dažiklių, agresyvių putojimui skirtų priedų ir iš naftos išgautų mineralinių aliejų.

„Išmirkyk“ akimirkas su saugia vaikiška kosmetika voniai

Maudynės vonioje – tai viena iš pirmųjų patirčių, mažylio laukianti vos grįžus iš gimdymo namų. Pradžioje tai yra tiesiog neatskiriama higienos dalis, kuri, mažyliui augant, su mūsų pagalba gali tapti džiaugsminga pramoga ar net ritualu. O tėvams – puiki galimybė skirti mažiausiai pusvalandį kokybiško nedalomo dėmesio savo vaikui.

Su Mini Ü vonios produktais – tai išties paprasta! Be kasdienės priežiūros produktų, tokių kaip plaukų šampūnas, rankų muilas ar kūno prausiklis, gamintojas savo mažiesiems draugams pristato išties išskirtinius voniai skirtus gaminius! Visų pirma, mažylius pasitinka akį traukiančios ryškiaspalvės etiketės, iš kurių žvelgia skirtingi žaismingai nusiteikę jūros gyvūnai. O patys gaminiai vonioje dovanoja neužmirštamas magiškas akimirkas!

Galite rinktis ryškiai rausvos ar mėlynos spalvos vonios putas arba specialiai vaikams skirtus spalvotus vonios burbulus, kuriems ištirpus, mažylius nustebins ir nudžiugins staigmena – žaisliukas. Tačiau neabejojame, kad pati geriausia pramoga – tai vonios kreidelės, kurios sužadins ir atskleis vaikų kūrybiškumą, o vonios kambarį pavers tikra meno galerija!

Neabejokite, visi šie vonios produktai vaikams yra pagaminti pasitelkiant natūralius veganiškus ingredientus, nealergizuoja ir yra saugūs net patiems mažiausiems. Jie leidžia mėgautis vis kitos spalvos vonia ir maloniais vaisių bei uogų aromatais, nedažo ir nepalieka dėmių ant odos ar vonios kambario paviršių. Todėl jums nereikės sukti galvos dėl to, kas jūsų vaiko vonioje, o vienintelis didžiausias rūpestis bus tai, kaip mažylį iš jos iškrapštyti!

Ankstesnis straipsnisG. Verdi operos „Traviata“ kamerinis atlikimas atkeliauja į Ukmergės kultūros centrą
Kitas straipsnisCBD kapsulės: kuo jos ypatingos?

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia