Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Nagų priežiūros patarimai

Nagų priežiūros patarimai

652
0

Kaip turėtų atrodyti nagai? Kaip pradėti prižiūrėti juos? Šiuolaikiniai metodai ir liaudies receptai – visa tai Jums ir Jūsų nagams padės įgyti grožio ir pasitikėjimo savimi. Gražios moters įvaizdis kuriamas iš detalių, bet kaip dažnai tai originalu, negalima pasakyti, nes kiekviena moteris yra individuali asmenybė. Ir gražūs plaukai, nepriekaištingas manikiūras ir pedikiūras, lygi oda – tai yra svarbiausias grožis ir moteriški atributai. Skirkite jiems kelias valandas per savaitę – tai nėra daug, o rezultatas tikrai nenuvils. Rūpinimasis savo išvaizda suteikia pasitikėjimo savimi, tuomet žmogus jaučiasi laimingesnis ir stipresnis.

Visais laikais buvo svarbu, jog moteris būtų tvarkinga, o apie jos tvarkingumą ir atsakingumą galima spręsti iš keleto dalykų. Pirmiausia, visuomet reikia atkreipti dėmesį į plaukus. Plaukai privalo būti išplauti, nukirpti ir tvarkingi, jog nekristų į akis ir atrodytų subtiliai. Žinoma, svarbi ir apranga, bei pasirinkti kvepalai, tačiau vienas iš svarbiausių dalykų yra rankos. Rankos privalo visuomet būti švarios. Nagai tvarkingai sutvarkyti. Svarbu rankas drėkinti ir rankų kremu, nes rankos išduoda visas paslaptis apie moters amžių.

Kad nereikėtų kiekvieną dieną rūpintis nagų išvaizda, geriausias pasirinkimas yra geliniai lakai. Gelinis nagų lakavimas yra itin populiarus, nes toks nagų tvarkymas yra paprastas ir išlieka net iki mėnesio laiko. Geliniais lakais galite mėgautis juos įsigiję pačios arba apsilankę salone. Žinoma, svarbu prieš lakavimą pasirūpinti ir nagų odelėmis, kad jos būtų nukirptos.

Netinkamai atliktas manikiūras užuot puoselėjęs nagus tik dar labiau sustiprins

jau esamas problemas ir, žinoma, padovanos naujų bėdų. Todėl prieš jo imdamasi

įsidėmėk:  manikiūras turi būti atliekamas bent kas 2 savaites, metalinės dildės yra labai kenksmingos nagams, todėl nenaudokite per dažnai.  Nagas užuot judėjęs, krypsta viena kryptimi – nuo nagų kampo iki centro į priekį ir atgal. Prieš lakuodami nagus, būtinai padenkite lako pagrindo apsauginį sluoksnį—  lako dažai nepažeis nago plokštelės.

Ankstesnis straipsnisKokias priemones reikia turėti keliaujant su augintiniu?
Kitas straipsnisNėra blogo oro, būna tik bloga apranga, dėl to ja reikia pasirūpinti iš anksto

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia