Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Maža paslaptis, kuri užtikrins komfortą kiekvieną dieną

Maža paslaptis, kuri užtikrins komfortą kiekvieną dieną

812
0

Siekiant puikiai atrodyti ir patogiai jaustis kiekvieną dieną derėtų rūpintis ne tik stilingais rūbų deriniais, tačiau skirti deramą dėmesį ir apatiniams. Gerai parinkti apatiniai rūbai turi nei matytis, nei jaustis. Kelnaitės ir liemenėlė turėtų tobulai priglusti prie kūno, tačiau nesukelti nė mažiausio veržimo jausmo.

Juoda, balta ir kūno spalva – užtikrinti pasirinkimai

Kiekvienos moters apatinių stalčiuje turėtų būti bent keletas santūraus dizaino baltos, juodos ir kūno spalvos liemenėlių ir kelnaičių. Nėriniuoti sodrių spalvų apatiniai puikiai tinka romantiškam vakarui, tačiau dienos metu jei kels daugiau nepatogumų. Per plonesnius rūbus išryškėjęs nėriniuotos liemenėlės ar kelnaičių reljefas ar spalva nesuteiks jūsų įvaizdžiui nei solidumo, nei stilingumo. Tikrai neapsiriksite kiekvienai dienai pasirinkę kūno spalvos liemenėlę ir kelnaites. Tai saugiausias ir patikimiausias variantas, kuris neišryškės dėvint tiek šviesius, tiek tamsius rūbus. Beje, klaidinga nuostata, kad po balta palaidine derėtų dėvėti baltą liemenėlę, nes ji per lengvą audinį puikiai persišviečia. Savo ruožtu kūno spalvos apatiniai taip neišryškėja.

Tinkamai parinktas modelis

Diskretiškam apatinių nešiojimui ne mažiaus svarbu ne tik neutrali spalva, tačiau ir tinkamai parinkti modeliai. Kiekviena moteris turi savo mėgstamiausią kelnaičių modelį, tačiau apdairu apatinių  stalčiuje turėti įvairesnio pasirinkimo. Šortukai – tobulas pasirinkimas, kai norisi komforto. Prailginti šortukai gali atliks švelniai formuojančių apatinių funkciją. Kelnaitės su paaukštintu liemeniu pasiteisins vilkint plonesnio audinio sukneles ar kelnes. Tokie apatiniai suteiks liemens sričiai vientisumo ir aptakumo. Renkantis kelnaites visada atkreipkite dėmesį į siūlių storį, kad per plonesnes kelnes ar sijoną nesimatytų apatinių kontūrų.

Natūralaus puošto privalumai

Apatiniai rūbai yra arčiausiai odos, todėl itin svarbu, kad audinys, iš kurios jie pasiūti, būtų pakankamai švelnus ir laidus orui. Net nereikia minėti, kad užkirtus kelią odai kvėpuoti kyla diskomforto jausmas, o taip pat susidaro palankios sąlygos bakterijų dauginimuisi. Moterys, kurioms svarbu jų sveikata ir gera savijauta, pirmenybę teikia apatiniams, kurie pasiūti ir natūralaus pluošto audinių. Klasikinis pasirinkimas – aukštos kokybės plonos medvilnės kelnaitės. Puiki alternatyva medvilnei gali būti kašmyro ir šilko derinį primenantis sojos pluoštas. Sojos medžiaga puikiai sugeria ir išgarina drėgmę, todėl idealiai tinka švelniems ir higieniškiems apatiniams siūti. Šaltajam sezonui puikus pasirinkimas yra kelnaitės ir liemenėlė su vilna. Itin plona medžiaga su merino vilna užtikrina ypač gerą termoreguliaciją, nes šaltesniu oru – šildo, o sušilus vėsina. Pailginti šortukai pravers moterims, mėgstančioms aktyvų laisvalaikį lauke. Arčiausiai kūno esantis apatinių sluoksnis sulaikys kūno šilumą ir leis nevaržomai mėgautis žiemos malonumais.

Išties platų ir įvairų aukštos kokybės moteriškų apatinių asortimentą rasite Utenos trikotažo parduotuvėse – daugiau informacijos rasite čia.

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą