Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Lūpų putlinimas tikrai gali kardinaliai pakeisti lūpų formą

Lūpų putlinimas tikrai gali kardinaliai pakeisti lūpų formą

569
0
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Netenkina dabartinė lūpų forma? Ją galima nesunkiai pakoreguoti už gana nedidelę kainą. Lūpų putlinimas yra viena populiariausių grožio procedūrų, kurią renkasi įvairaus amžiaus moterys. Tai būdas padidinti lūpų apimtį naudojant hialurono rūgšties užpildus. Tačiau, specialistai pažymi, kad šiais užpildais lūpos gali būti ne tik putlinamos, bet ir kardinaliai pakeičiama jų forma, spalva, lūpų raudonis ar net panaikinamos raukšlės.

Ką svarbu žinoti renkantis lūpų putlinimo procedūrą?

Idealiausia būtų kreiptis į klinikas, kurių paslaugų kokybę jau yra išbandžiusi ne viena pacientė. Logiška, kad apie geriausią paslaugų kokybę bus pranešta įvairiuose portaluose. Tad, pagal geriausius atsiliepimus ir turėtumėte rinktis kliniką.

Kas liečia lūpų putlinimo procedūros atlikimą, būtina bent jau preliminariai pasidomėti kaip viskas vyksta, kad paskui nebūtų nereikalingų išankstinių nusistatymų tam tikrais klausimais. Labiausiai reikia pabrėžti tai, kad lūpų putlinimas įprastai atliekamas hialurono rūgštimi. Tai yra bene saugiausias būdas tiek didinti, tiek ir pagerinti lūpų estetiką nesukeliant jokių komplikacijų. Tai yra mediciniškai saugiausias lūpų koregavimo būdas, nes pati medžiaga niekaip nekenkia žmogaus organizmui.

Be to, procedūra atliekama naudojant specialius gelius tam, kad būtų maksimaliai sumažinamas jaučiamas skausmas. Bet, turite suprasti, kad procedūra atliekama suleidžiant užpildą, tad galiausiai kažkoks nemalonus pojūtis vis tiek gali būti jaučiamas procedūros metu.

Rezultatas, kuris jus lydės likusius metus ar du, bus matomas praėjus savaitei ar dviem po procedūros atlikimo. Aišku, pokyčiai bus matoma iš karto po injekcijos, tačiau lūpos gali kiek patinti ar atsirasti mėlynės, tad jų išnykimui prireiks savaitės ar dviejų.

Kaip gali būti koreguojama lūpų forma?

Šios injekcijos skirtos ne tik lūpų putlinimui. Natūralu, kad su laiku ar dėl tam tikrų aplinkybių lūpos praranda savo formą, o taip pat gali atsirasti tam tikros raukšlės. Spalva taip pat ima blukti. Šios injekcijos dėka gali būti koreguojama ne tik jų forma, bet ir panaikinamos minėtos raukšlelės. Geriausia tai, kad tokiomis priemonėmis šalinamos ir kitos lūpų problemos. Pavyzdžiui, jeigu jūsų lūpos pasižymi sausėjimu, tuomet po procedūros tokia problema nebeturėtų jūsų kamuoti.

Lūpų putlinimo procedūrą rekomenduojama rinktis moterims, kurių lūpų forma jau nuo seno pasižymi tam tikromis deformacijomis. Pavyzdžiui, kai kurių merginų veido bruožai išsiskiria tuo, jog viršutinė lūpa būna ypač siaura. Specialiomis injekcijomis ją galima pakoreguoti taip, kad atsirastų ir putlumas, ir labiau išryškėtų pačių lūpų spalva.

Bene labiausiai reikia akcentuoti tai, kad hialurono rūgštimi putlinamos lūpos gali būti sumažinamos, jeigu paaiškėja, kad užpildo buvo per daug. Tą įsidėmėti turi kiekviena pacientė, kurie baiminasi, kad procedūra bus atlikta nekokybiškai. Tokie nesklandumai tikrai gali būti nesunkiai pašalinami. Viską jums detaliai papasakos specialistai.

Šias paslaugas gausite Clinicin klinikoje.

Ankstesnis straipsnisHialurono injekcijos gali būti pasitelkiamos esant net labai blogai odos būklei
Kitas straipsnisApgamų šalinimo procedūra atliekama tik gydytojui nurodžius

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia