Home Verslas Rėmėjų medžiaga Lankstus akmuo– estetika, ilgaamžiškumas bei patvarumas

Lankstus akmuo– estetika, ilgaamžiškumas bei patvarumas

176
0

Lankstus akmuo (lanksčios plytelės) dažnai lyginamos su klinkeriu dėl ilgaamžiškumo bei estetikos, tačiau kadangi klinkeris kainuoja kur kas daugiau – pirmosios tampa perkamos aktyviau. Unikalia vokiečių technologija gaminamos plytelės džiugina ne tik estetika, tačiau ir funkcionalumu, galimybėmis, kurios plačiai panaudojamos labai skirtingose sferose, montavimas – paprastas ir nereikalauja jokių specialių žinių.

Formatų bei stilių pasirinkimas

Lankstus akmuo yra labai įvairus ir tai dar labiau paskatina jį rinktis ir montuoti labai skirtingo tipo interjeruose. Nuo retro iki industrinio stiliaus namų, galiausiai, pramoninių, modernių, bet kokių, kokios tik Jums labiausiai patinka. Kiekvienais metais gamybininkai pasiūlo vis įmantresnius modelius, kurie puikiai atrodo, žinoma džiugina ir ilgaamžiškumu.

Daugiau nei 90 % plytelių sudėties sudaro kvarcinis smėlis bei akrilinė derva, kuri suteikia plytelėms daugiau funkcionalumo. Dėl šios gamybos technologijos – lankstus akmuo gali būti naudojamas net ir tokių sudėtingų konstrukcijų, kaip kad kolonos, dengimui, svarbiausia, jos ne tik pasidengia, tačiau nėra per sunkios.

Lengvas montavimas

Lankstus akmuo taip pat populiarėja ir dėl greito bei paprasto montavimo. Nereikia samdyti specialisto, gana greitai perprantama plytelių klijavimo technologija. Svarbiausia, kad nereikia jokių ypatingų įrankių. Užtenka  specialių klijų.

Plytelių forma keičiama jas pjaunant su žirklėmis arba peiliu, tačiau formavimo metu – paviršius nėra sugadinamas, jos išlieka tokios pat estetiškos.

Galimybės – labai plačios

Šių plytelių storis siekia vos 0,3-0,4 cm, tad vienam kvadratiniam metrui padengti reikalingų plytelių svoris siekia vos 4 kg. Tai rodo, kad jos puikiai tinka net ir jautrių namo interjero vietų dekoravimui. Visgi, tai, jog matmenys gana maži ir storis menkas – neturėtų Jūsų klaidinti. Tai tikrai labai tvirtos medžiagos plytelės, kurios tinkamai priklijuotos – tarnauja ilgai. Taip pat plytelės yra pralaidžios garams, tad tai puikus pasirinkimas net ir greta židinio, kolonoms dekoruoti. Jos geba apsaugoti fasadus nuo tiesioginių saulės spindulių, vandens, šalčio, rūgščių bei kitų aplinkos dirgiklių. Taigi, jos ne tik dekoruoja, tačiau ir apsaugo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here