Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Kur ieškoti viešųjų pirkimų konkursų?

Kur ieškoti viešųjų pirkimų konkursų?

621
0

Viešųjų pirkimų konkursai yra labai vertinami inovatyvių verslininkų. Tiek tų, kurie jau seniai užsiima konkrečia veikla, tiek naujokų, kurie dar tik skinasi kelią rinkoje ir jiems labai svarbu sulaukti kuo daugiau pagalbos. O viešai skelbiami pirkimai tikrai gali būti įvardijami kaip patraukli pagalbos forma, kadangi jie prieinami kiekvienam, taip pat, nurodomi konkretūs kriterijai, kuriais remiantis kiekvienas pretendentas gali teikti savo kandidatūrą.

Sužinokite pats pirmas apie viešuosius konkursus!

Tiesa, nors tokie pirkimai yra vieši bei prieinami visiems, tačiau kai kurie verslininkai vis dar nežino, kur geriausia jų ieškoti. Didžiausios rekomendacijos internetiniams pirkimų puslapiams, kuriuose talpinami visi tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse organizuojami pirkimai. Venoje vietoje rasite visą Jums reikalingą info ir galėsite pats pirmas sužinoti apie galimybes pretenduoti tam tikros įmonės organizuojamoje veikloje.

Tokio tipo internetiniai puslapiai labai vertinami ir todėl, tad nurodžius tam tikrus kriterijus, kurie apibrėžia galimybes pretenduoti tam tikrame konkurse (pavyzdžiui pagal teikiamų paslaugų sritį) – gausite asmeniškai pranešimą, kad atsirado pasiūlymas, kuris atitinka Jūsų poreikius. Tokiu atveju galėsite tikslingai pateikti pasiūlymą ir tuo pačiu tikėtis, kad Jums pavyks laimėti.

Pasiūlymai, kurie žinomi ne visiems

Taip pat tokio tipo informaciniuose puslapiuose, kur galima rasti daug naudingos info apie viešuosius pirkimus, dažniausiai asmeniškai atsiunčiami pasiūlymai apie kuriuos verslininkai net neturi galimybės sužinoti. Nors pagrindinė viešųjų pirkimų savybė yra tai, kad jie yra vieši ir kiekvienas gali pasinaudotu galimybe kandidatuoti, tačiau praktika tokia, kad tam tikros galimybės dažniausiai žinomos tik daliai žmonių. Štai todėl papildoma pagalba, kuri padės Jums pačiam pirmam sužinoti asmeninius pasiūlymus, kurie tinka Jūsų verslo poreikiams – tokia reikalinga.

Statybų sektoriaus niuansai

Įdomu tai, kad išanalizavus viešųjų pirkimų pasiūlymus matyti, kad kas penktas pasiūlymas yra susijęs su statybų sektoriumi, tad būtent šios sferos įmonės daugiausia dėmesio turėtų skirti informacijos apie skelbiamus pirkimus rinkimui. Nors pasiūlymai yra kas penktas, tačiau net pusę valstybės skiriamų pinigų būtent nugula šios sferos profesionalų rankose, kadangi tos sumos dažniausiai labai didelės, tad teikti savo kandidatūrą – verta.

Gavęs asmeninį, pagal Jūsų sukurtus kriterijus atitinkantį pasiūlymą, galėsite nieko nelaukus pradėti ruošti projektą, kuris gali būti tramplinas į sėkmę verslo sferoje.

Kaip laimėti konkursą?

Suprantama, kad pačiam pirmam sužinoti apie pasiūlymus – labai gerai, kadangi tai didina tikimybę, kad pavyks laimėti. Tačiau vien žinojimo nepakankama, kadangi svarbu tinkamai pasiruošti konkursui ir tuo pačiu atitikti sąlygas suvokti – ar būsite pajėgus paslaugas suteikti.

Norėdami laimėti – turite paruošti tinkamą savo įmonės reprezentaciją, kadangi būtent ji gali nulemti, ar jums pavyks laimėti. O savęs pristatymus geriausia rengti pagal ankstesnių, sėkmingų įmonių pavyzdžius, kadangi jais remiantis galėsite jaustis užtikrintas, kad padarėte viską, ko reikia sėkmei prišaukti.

Taip pat reikia kuo detaliau įsiskaityti į visas sutarties sąlygas, kurios apibrėžia suteikiamas paslaugas. Tai svarbu turėtų būti ir Jums ir tuo pačiu organizacijai, kuri rengia konkursus, kadangi neįsikaičius į sąlygas dažniausiai ir kyla ginčai, kurie vėliau kelia paslaugų kainas ir tuo pačiu ilgina paslaugų suteikimo laiko tarpus.

Galiausiai, susižinokite kuo daugiau info apie tą organizaciją, kuri skelbia konkursus. Tikėtina, kad pavyks rasti būdą, kaip jai patikti. Visi visada ieško geriausio sprendimo, tad bandymai tokį pasiūlyti – galimybė laimėti.

Rekomenduojamas portalas, kuriame skelbiami pirkimai – https://pirkimai365.lt/

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą