Home Verslas Rėmėjų medžiaga Kuo rizikuojate dažnai keisdami lovos partnerius?

Kuo rizikuojate dažnai keisdami lovos partnerius?

245
0
erotika

Jau tikriausiai nieko nebenustebins faktas, kad rimti santykiai yra ne visiems. Didelė dalis žmonių, kurie galvoja, kad jau yra pasirengę rimtiems santykiams, gali net patys nesuprasti, kad tai juos pačius klaidinantis mąstymas ir iki rimtų santykių, kol jiems bus pasiruošę, reikės išmėginti dar ne vienus santykius. Dažniausiai tokie santykiai trunka neilgai, vos keletą mėnesių, o kartais net ir savaičių. O tai padidina šansus, kad dažnai bus keičiami lovos partneriai. Iš vienos pusės, tai gali atrodyti, kaip smagūs ir visai nekalti nuotykiai. Tačiau yra kita medalio pusė, apie kurią ne tiek jau daug ir kalbama, dažnai ją nustumiant į šalį.

Su kokiomis rizikomis susiduriama?

Iš pirmo žvilgsnio, rizikos susijusios su dažnu lovos partnerių keitimu gali ne atrodyti labai rimtos. Čia kalbame ne vien apie vienos nakties nuotykius, o apie trumpalaikius santykius, kuriuose buvo šioks toks intymumas, bet dėl partnerių nesutarimų, nuomonių nesutapimų, skirtingų būdo savybių buvo apsispręsta pasukti skirtingais keliais. Taigi, apie kokias rizikas čia kalbame?

Viena iš problemų, su kuria dažnai susiduria žmonės, dažnai užsiiminėdami seksu, keisdami partnerius kartą į kelis mėnesius yra ta, kad tai gali daryti įtaką tų žmonių charakterių formavimuisi. Vienas iš atpažįstamų požymių galėtų būti, savojo EGO stiprinimas. Kuo dažniau ir ilgiau tokie santykiai tęsis, tuo labiau didės tikimybė, kad tie santykiai bus keičiami ne dėl kažko kito, kaip tik to žmogaus, kuris turėjo daugiau panašių santykių praeityje. Tai reiškia, kad toks žmogus labiau bus linkęs į vienos nakties nuotykius ir pan. Tai kaip ir nebūtų nieko labai blogo, tačiau atsiranda problema, kad žmonės į santykius pradeda žiūrėti nebe taip rimtai. Net ir atsiradus poreikiui rimtiems santykiams iš kito partnerio, bus didelė tikimybė, kad tas partneris, kuris nebuvo pratęs prie rimtų santykių, to pabijos ir atsums. Vėliau santykių ieškojimas gali apsiriboti vien tik sekso ar vienos nakties nuotykių ieškojimu.

Tačiau, tokie santykiai gali daryti įtaką ne vien žmogaus charakteriui, bet ir jo sveikatai, bendrai savijautai. Žinoma, tokiems žmonėms atsiranda tikimybė dažniau susirgti venerinėmis ligomis, bet šito galima pilnai išvengti teisingai naudojantis atitinkamomis apsaugomis. Ko yra sudėtinga išvengti, tai savo bendros savijautos pablogėjimo. Nesvarbu ar tai bus vyras ar moteris, kurie dažnai užsiima seksu su vis skirtingais partneriais, galima pastebėti, kad jie bus suirzę, piktesni, labiau nei įprastai pavargę. Tokie žmonės yra labiau linkę į depresiją, kitų žmonių atstūmimą. Skirtingų lyčių, o kartais ir tos pačios lyties santykiai dažniausiai asocijuojasi vien tik su seksu, erotika ir t.t. Tokiems žmonėms yra sudėtingiau užmegzti rimtus, ilgai trunkančius santykius, kurių rezultatu galėtų būti pavyzdingos šeimos sukūrimas.

Kaip viso to galima išvengti?

Bet kaip bebūtų, viso to galima išvengti ir nesibaiminti dažnu lovos partnerių keitimu, vienos nakties nuotykių ir t.t. Reikėtų suprasti vieną dalyką, kad ir kokie žmonių santykiai bebūtų, jie yra svarbūs. Negalima į santykius žiūrėti atmestinai ir juos asocijuoti vien tik su intymumu ir erotika. Jei sąmoningai ieškoma partnerio seksui, reikėtų įsitikinti, kad kitas partneris su kuriuo tai norima užsiiminėti irgi nori to paties. Labai svarbu, kad sutaptų judviejų norai. Vieta, kur galima sutikti žmogų, su tokiais pačiais norais galėtų būti sex skelbimai. Taip bus lengviau palaikomas skirtumas tarp pramogos, kasdienybės paįvairinimo ir tarp rimtų santykių užmezgimo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here