Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Kokios 2022 metų madingiausios išmaniųjų telefonų aksesuarų tendencijos?

Kokios 2022 metų madingiausios išmaniųjų telefonų aksesuarų tendencijos?

170
0

Išmanieji telefonai jau gana ilgą laiką yra tapę mūsų kasdieniais palydovais, kurie padeda atlikti funkcijas susijusias ne tik su laisvalaikiui, bet ir darbu. Šiai dienai telefonas yra renkamas ne tik pagal jo parametrus, modelius ar galingumą, bet ir pagal taip, kaip išmaniųjų telefonų gamintojai geba išreklamuoti šį produktą. Tiesa, kartu su išmaniuoju įrenginiu sparčiai plinta ir jo aksesuarai, kurie sustiprina jo veikimo kokybę.

Naudingieji aksesuarai

Įsigijus naują išmanųjį telefoną labai svarbu pasirūpinti jo sauga. Tam į pagalba ateina apsauginis dėkliukas, stikliukas ir draudimas. Tiesa, draudimas nėra privalomas elementas, tačiau jeigu žinote, jog telefonas jums bus reikalingas vos ne kiekvieną minute, tuomet, kad sumažinti jo pažeidimo riziką, reikėtų įsigyti draudimą.

Šiais metais, populiariausias telefonų gamintojas išlieka „iPhone“, kuris išleido 13 išmaniųjų telefonų seriją. Logiška, kad atsižvelgus į tai – žymiausiu apsauginių priemonių tapo iphone 13 pro dėklas. Šio tipo dėklai yra patogūs tuo, kad gali turėti magnetinį korpusas, kuris lengvai priglunda prie naujųjų belaidžių išorinių baterijų ir magnetinių automobilių laikiklių. Net apsauginiai stikliukai turi specialų iš gumos pagamintą kraštelį, kuris sulaiko smūgius.
Faktas, kad geriausia būtų rinktis tokius apsauginius stikliukus, kurie yra pagaminti iš grūdinto stiklo. Šie labiausiai geba atlaikyti net ir stambiausius įbrėžimus ir stipriausius smūgius. Tam, kad nereikėtų vėliau taisyti savo naujo išmaniojo telefono, geriau pasirūpinti kokybiškom apsaugos priemonėm ir būti ramiems, kad įrenginiu bus galima naudotis ilgus metus.

Išorinė baterija

Išorinė baterija arba kitaip powerbankas tapo viena iš naudingiausių prekių per pastaruosius metus. Ji palengvina visą situaciją tiems, kurie nuolat pamiršta įkrauti savo išmanųjį įrenginį arba daug keliauja, kur nėra galimybės pasikrauti telefono įprastu būdu. Šiai dienai turime net įkrovimo stoteles, kurios veikia labai panašiu principu, kaip ir išorinės baterijos. Jų metu galima krauti ne tik išmaniuosius telefonus, bet ir laikrodžius ar belaides ausines. 

Renkantis išorinę bateriją atkreipkite dėmesį, kad ši nebūtų sunki ar didele. Kitu atveju jums bus sudėtinga ją nešiotis bei ji pridės papildomo svorio.

Sulankstoma klaviatūra

Nors esame įpratę, kad klaviatūra yra naudinga tik kompiuteriams, tačiau šiuolaikiniame pasaulyje ją galima pritaikyti ir išmaniesiems telefonams. Ypač tai yra aktualu tiems, kurie yra nusprendę naudotis telefonu, kaip darbo priemone – tuomet sulankstoma klaviatūra jums palengvins visą darbą. Nesijaudinkite, sulankstoma klaviatūra nereikalauja jokių papildomų pajungimų ar laidų, viską galėsite pasidaryti su „Bluetooth“ pagalba, todėl viskas yra išties paprasta. Taip pat sulankstomų klaviatūrų yra įvairiausių dydžių, o tai reiškia, kad galėsite pasirinkti net ir tokia, kuri laisvai telpa į rankinę ar kuprinę bei nesuteikia jokio didžiulio papildomo svorio. 

Ankstesnis straipsnisKodėl keliaujant po Europą verta pamatyti Liuksemburgą?
Kitas straipsnisKačių maisto rūšys: ką pasirinkti?

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia