Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Kokio tipo dušo kabiną pasirinkti?

Kokio tipo dušo kabiną pasirinkti?

553
0
Dušo kabina

Dušo kabina yra itin funkcionalus elementas, kuris atskiria prausimosi zoną nuo sausosios ir taip pat lemia bendrą vonios kambario išvaizdą. Renkantis dušo kabinos tipą, vertėtų atsižvelgti į tokius veiksnius, kaip vonios kambario dydis, forma bei lango padėtis. Jei planuojate atnaujinti savo vonios kambarį, čia galite susipažinti su 8 tipų dušo kabinomis.

Berėmė stiklo dušo kabina

Berėmė stiklo dušo kabina

Stiklinė dušo kabina be rėmų yra populiariausia tiek kompaktiškiems, tiek erdviems vonios kambariams, mat iš jų atsiveria nieko neapriboti vaizdai ir vonios kambaryje matomos vientisos linijos. Berėmėms dušo kabinoms galima pasirinkti šarnyrines, stumdomas arba dvigubas duris. Pastarosios gaminamos ir pritaikomos pagal tikslius vonios kambario išmatavimus.

Dušo kabina su rėmu

Dušo kabina su rėmu

Įrėmintoje dušo kabinoje stiklas talpinamas į žalvario, aliuminio arba chromo apdailos dalis, kurios dušo kabinai suteikia apvado ar tinklelio, sudaryto iš segmentų, išvaizdą. Dušo kabinoje naudojami skirtingi stiklo tipai: grūdintas, matinis, graviruotas, tekstūruotas arba įvairaus storio spalvotas bei laminuotas.

Fiksuoto stiklo pertvara

Fiksuoto stiklo pertvara

Šio tipo dušo kabina realizuojama nedidelėms dušo zonoms apsaugoti nuo vandens purslų. Fiksuota stiklo pertvara montuojama prie sienos sujungiant su vonios įranga.

Tipinės dušo kabinos

Tipinės dušo kabinos

Iš akrilo pagamintos dušo kabinos yra praktiškos, taupančios erdvę, ergonomiškos, atrodo stilingai ir galima rasti įvairių modelių. Šiose dušo kabinose yra jau sumontuoti vandens maišytuvai, dušas, rankšluosčių laikiklis ir kt. O aukščiausios klasės dušo kabinose gali net tokių ypatingų funkcijų, kaip lietaus dušo galvutė, įmontuotos sėdimosios vietos bei garų srovės. Didžiausias privalumas šių dušo kabinų yra tas, kad ją lengva sumontuoti, ji yra nepralaidi vandeniui ir prieinama skirtingoms biudžetų kategorijoms: https://www.laikasnamams.lt/vonios-iranga/duso-kabinos.

Vientisa dušo kabina

Vientisa dušo kabina

Sukurkite privačią ir jaukią dušo zoną, kurios stilius susilieja su erdve. Dušo kabiną išklijuokite vonios kambario sienų plytelėmis. Patekimui į dušo kabiną pasirinkti galima angą be durų arba stiklines duris.

Stiklo plytų kabina

Stiklo plytų kabina

Sukurkite dušo kabiną erdviame vonios kambaryje su įvairių spalvų bei tekstūrų stiklo plytomis. Tokio tipo dušo kabinoms rekomenduojama kurti pusiau atviras arba pusiau aukštas kabinas su stiklo plytomis, kad erdvė neatrodytų klaustrofobiškai.

Atviras dušas

Atviras dušas

Sukurkite atvirą dušo zoną, atskirdami drėgną zoną nuo sausos vonios zonos plytelėmis.

Dušo užuolaidos

Dušo užuolaidos

Tai yra vienas paprasčiausių būdų sukurti dušo kabiną esamame vonios kambaryje. Maudantis galima užtraukti užuolaidas bei atidaryti, kai dušo zona nenaudojama. Įsigydami užuolaidas įsitikinkite, kad dizainas atitinka vonios kambario koloritą bei tematiką.

Ankstesnis straipsnisUkmergės benamis Romka nebijo žiemos
Kitas straipsnisParodoje „Retrospektyva. Mėgstamiausi“ pristatomi Akrolesta darbai

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia