Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Kas yra holistinis gyvūnų maistas?

Kas yra holistinis gyvūnų maistas?

184
0

Kiekvienas šeimininkas savo augintiniui nori visko, kas geriausia. Ypač tai pasakytina apie tinkamai subalansuotą mitybą. Šiais laikais rinkoje galima pamatyti labai daug gyvūnų ėdalo pasirinkimo, todėl žmonėms kartais gali būti keblu atrinkti geriausią.

Jeigu siekiate maksimaliai visavertės gyvūno mitybos, vertėtų gerai pagalvoti apie holistinį maistą. Jo sudėtiniai ingredientai yra aukštesnės kokybės, todėl puikiai atitinka augintinio mitybos poreikius. Holistinis gyvūnų maistas – vienas sveikiausių rinkoje. Augintiniai, maitinami juo, patiria mažiau su maistu susijusių problemų, pavyzdžiui, jautrumo, ligų ir alergijų.

Kas yra holistinis gyvūnų maistas?

Terminas holistinis reiškia nusigręžimą nuo įprastų augintinių šėrimo būdų, pasitelkiant kitokias alternatyvas. Holistinis maistas pasižymi aukštesnės kokybės sudėtimi, gaminiuose naudojama mažiau užpildų. Jame yra mažiau cheminių medžiagų, priedų ir įvairių nepageidaujamų ingredientų. Dėl šios priežasties nesunku pastebėti, kad holistinio maisto kaina didesnė, nei įprasto gyvūnų ėdalo iš prekybos centrų.

Kodėl savo augintinį verta maitinti holistiniu maistu?

Kai kurie augintinių šeimininkai šio maisto atsisako vien dėl jo kainos. Tačiau reikėtų suprasti, kad gera sudėtis niekada nekainuos pigiai. Aukštos kokybės maistas kuo puikiausiai atitinka gyvūnų mitybos poreikius. Tai žymiai sveikesnis pasirinkimas, dėl kurio augintiniai mažiau serga ir gyvena ilgiau. Juk kiekvienas šeimininkas nori, kad šeimos narys kuo ilgiau išgyventų. Dėl kokybiško maisto mažėja įvairių ligų ir alergijų rizikos, todėl galima sutaupyti labai daug pinigų, kuriuos išleistumėte veterinarijos klinikoms.

Ar holistinis maistas tinka visiems gyvūnams?

Nebūtinai. Reikia atsižvelgti į individualius savo augintinio poreikius. Pavyzdžiui, kai kuriems šunims daug geriau tiks šėrimas natūralia, žalia mėsa ar tiesiog apdorotu naminiu maistu, nes galbūt kitokį jis paprasčiausiai atsisako ėsti. Tai labai individualu. Naudingiausia būtų atlikti augintiniui išsamius sveikatos tyrimus ir tada, pasitarus su veterinaru, nuspręsti dėl jo mitybos pasirinkimo.

Kaip žinoti, kokia mityba tinkamiausia jūsų augintiniui?

Svarbu atkreipti dėmesį į gyvūno sveikatą, įpročius ir bendruosius poreikius. Pavyzdžiui, aktyvesni augintiniai turėtų būti šeriami aukštos kokybės, kaloringesniu ėdalu. Tačiau yra ir gyvūnų, kurie turi specifinius baltymų poreikius, todėl jiems bus reikalinga speciali dieta. Taigi viskas labai individualu.

Ankstesnis straipsnisPlokščias stogas privačiam namui
Kitas straipsnisKaip pradėti ekologinės gamybos sertifikavimą?

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia