Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Karate do kūnui ir sielai

Karate do kūnui ir sielai

180
0

Ar kada nors esate bandę kovos meną ir pajutę jo teikiamą naudą? Karate do gali būti puikus pasirinkimas, nuo kurio pradėti verta. Lankydami treniruotes jau visai netrukus pastebėsite vis gerėjančią kūno sveikatą, žvalėjantį protą ir skaidrėjančias emocijas, kadangi karate do padeda įvaldyti savo vidinę energiją ir neigiamas emocijas bei blokus paversti į teigiamas, skatina darnią energijos tėkmę kūne.

Kovos menų filosofija

Karate do esmė yra ne kova su kokiu nors išorėje esančiu priešu, o pirmiausia, savo paties vidinės esmės išgryninimas. Norėdamas būti geresniu įveik patį save, o ne kitus. Karate do palaipsniui ugdo žmogų tiek fiziniu, tiek psichiniu, mentaliniu ir net dvasiniu lygmeniu – viskas priklauso nuo praktikuojamo kovos meno nuoseklumo ir savęs pradirbimo.

Pirmuosius tobulėjimo ženklus pajusite jau visai netrukus, tačiau norėdami dar geresnių rezultatų turėsite tęsti kovos menų lankymą kaip galite ilgiau, kadangi tai yra viso gyvenimo veikla, skatinanti nuolatos palaikyti tinkamą formą.

 Karate treniruotės vaikams

 Geriausia pradėti karate yra nuo mažesnes, tuomet greičiau ir lengviau pasiekiamas aukštesnis meistriškumo lygis. Vaikui karate do bus puiki veikla, išmokanti ne tik apsiginti nuo užpuolikų, bet ir kontroliuoti savo vidinę energiją bei emocijas. Vaikai, lankantys karate treniruotes, tampa visais atžvilgiais stipresni, pažangesni, geresnės savijautos. Karate treniruotės po kiekvienos dienos padės transformuoti mokykloje ar kur kitur patirtą vidinę įtampą, ją paleisti ir atrasti savo tikruosius vidinius gebėjimus.

 Karate treniruotės suaugusiems

 Suaugusiems karate do treniruotės taip pat labai svarbios. Niekada pradėti ne per vėlu ir esmė iš tiesų yra net ne tame, kokį meistriškumo lygį pasieksite, o kad galėsite geriau jaustis savo kasdienybėje. Karate treniruočių nauda yra tiesiog neginčijama ir aktuali bet kokio amžiaus žmonėms.

Galimos ir mišrios karate do treniruočių grupės, kai vienu metu greta treniruojasi ir suaugusieji, ir jų vaikai. Šitaip nereikės galvoti apie laiko derinimą ir ieškoti kiekvienam tinkamo sprendimo, kadangi galėsite laisvai treniruotis visa šeima vienu metu.

Daugiau apie karate do treniruotes sužinosite: https://karatedo.lt/

 

Ankstesnis straipsnisPasirūpinkite burnos higiena
Kitas straipsnisSaulės elektrinės – kodėl verta rinktis?

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia