Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Kaip pasirinkti aulinukus: vertinimo gairės

Kaip pasirinkti aulinukus: vertinimo gairės

508
0

Artėjant rudeniui daugelis mūsų iš spintų pradeda traukti šiltesnius drabužius, avalynę, kuri tinka ir lietingam sezonui. Žinoma, tai yra būtina, kadangi ne pagal sezoną nešiojami drabužiai bei batai gali prisidėti prie peršalimo, kadangi negeba apsaugoti žmogaus kūno.
Norėtume daugiau dėmesio skirti avalynei, kadangi kai kojoms yra šilta – gerai jaučiasi visas kūnas. Miesto Mada siūlomi aulinukai – geriausios kokybės, patrauklios kainos, tačiau pasirinkimas yra toks platus, kad verta daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, kol pavyks rasti tai, ko reikia smagiam vaikščiojimui po lapų jūrą.

Tinkamas dydis

Pirmasis vertinimo kriterijus turėtų būti dydis, kadangi tik su tinkamų matmenų avalynę pavyks gerai jaustis. Internete parduodami batai dažnai žymimi ne tik skaičiaus žymėjimu, tačiau taip pat nurodomi detalūs matmenys, kad perkančios moterys rastų jų kojai labiausiai tinkamus aulinukus.

Stilius

Kita pasirinkimo gairė yra stilius, kurio pasiūla mūsų minėtoje prekybos vietoje yra labai plati. Nuo klasikinių, kurie dažniausiai būna tamsių spalvų iki ryškiai raudonų, mėlynų, kurie labiausiai patinka drąsioms ir savimi patikinčioms moterims.

Medžiaga

Aulinukai taip pat kinta ir medžiaga. Nuo odinių, kurie dažniausiai dėvimi lietingomis dienomis, iki zomšo, kuris ne tik gražiai atrodo, tačiau ir šildo koją. Tiesa, zomšas netinkamas tada, kai lyja, kadangi labai greitai persigeria.

Užsegimas

Taip pat vertinamas ir užsegimas. Nuo užtrauktuko iki sagučių. Taip pat galima rasti aulinukus su lipukais, tačiau šis variantas – ne toks praktiškas. Lipukai greitai nustoja tarnauti, o kai neužsisega – batai nebėra naudingi.

Pakulnė

Rudeniniai batai pasižymi tuo, kad jie dažniausiai yra su aukštesne pakulne nei kad, pavyzdžiui, vasariniai. Kodėl? Kadangi taip suteikiama daugiau apsaugos kojoms, pavyksta išvengti iš nuo žemės ateinančio šalčio.

Aulo ilgis

Aulinukai dažniausiai yra kiek aukštesni nei siekia blauzdas, tačiau tai – nėra taisyklė. Galima rasti ir labai žemaaulių ir labai ilgų, kurie net siekia kelius (tačiau tokie batai taip pat gali būti pavadinami aulinukais).

Ankstesnis straipsnisStovykla „Kūrybiškumo spalvos“
Kitas straipsnisSavaitė skirta paminėti Ukmergės štetlą

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia