Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Kaip originaliai supakuoti kalėdines verslo dovanas?

Kaip originaliai supakuoti kalėdines verslo dovanas?

598
0

Dovanos įpakavimas labai svarbus visomis progomis. Nepaisant to, kam ieškote dovanų – šeimos nariui, vadovui ar darbuotojui – pakuotei reikia skirti ypač didelį dėmesį. Kalėdų laikotarpiu visos parduotuvės tiesiog blizgėte blizga nuo įvairių pakavimo priemonių gausos. Kaip tinkamai supakuoti verslo dovaną, kad ji atrodytų išvaizdžiai, dailiai, skoningai ir sudarytų gerą įspūdį? Galbūt keletas naudingų patarimų padės išlikti originaliems ir šventes pasitikti su maloniu džiaugsmu.

Spalvų įvairovė

Nepaklyskite spalvų gausoje, kurią siūlo parduotuvių vitrinos ir internetinės svetainės. Svarbu įvertinti dovanos gavėją. Verslo dovanų supakavimas skiriasi nuo šeimyniškų pasirinkimų. Jei artimam žmogui galite paruošti šmaikščią pakuotę, kupiną žaismingų paveikslėlių, verslo dovanoms vertėtų rinktis paprastesnius variantus. Blizgi, per daug ryški, juokingai supakuota dovana neatrodys stilingai.

Saugūs pasirinkimai, puikiai tinkantys Kalėdoms – žemės spalvų žaismas. Vietoje ryškumo rinkitės žalius, rudus, geltonus, pilkus ar kitus pastelinius dovanų pakavimo priemonių atspalvius. Visuomet geras variantas bus klasiškas rudų tonų popierius. Šiuo atveju padės taisyklė „mažiau yra daugiau“. Būkite subtilūs.

Jau paruoštos pakuotės

Skubantiems ar tiesiog nemėgstantiems dovanų pakavimo, visuomet galima rinktis jau paruoštas pakuotes. Tai gali būti įvairūs maišeliai, skirtingo dizaino dėžutės. Pavyzdžiui, valgomos kalėdinės verslo dovanos puikiai atrodys kartoninėse dėžutėse su permatoma viršutine dalimi. Puošnumo ir originalumo suteiks dėžutės dugne įkomponuotas specialus plaušas, šienas ar išskirtinės kalėdinių akcentų detalės.

Tiems, kurie myli gamtą 

Kalėdinėms dovanoms puošti labai tinka gėrybės iš gamtos. Tai puiki galimybė parodyti ypatingą dėmesį tiems, kurie brangina žemišką grožį. Supakavę dovaną papuoškite ją žaliomis šakelėmis, kankorėžiais, cinamono lazdelėmis, džiovintų vaisių griežinėliais, kaštonais ar prieskoninėmis žolelėmis. Tokie pasirinkimai ne tik skleis malonią žinutę, parodys gamtos svarbą, bet ir suteiks kvapnumo, kuris be jokios abejonės sudarys nuostabų įspūdį šventinio laikotarpio metu.

Skirkite daugiau dėmesio mieloms smulkmenoms

Nepamirškite kaspinėlių, ranka rašytų atvirukų, dailių juostelių ar pakabinamų smulkmenėlių. Taip suteiksite dovanoms šventinio jaukumo. Puošiančių akcentų spalvas rinkitės pagal įmonės stilių arba pačios dovanos spalvinius derinius. Išlaikykite elegantišką dizainą ir sužavėkite dovanos gavėją geru skoniu. Svarbiausia nepersistengti.

Kuo daugiau dėmesio ir laiko skirsite įpakavimui, tuo pati dovana bus vertingesnė. Labai dažnai svarbiau ne tai, kas viduje, o kiek pastangų žmogus įdėjo apipavidalinant nuoširdžius kalėdinius sveikinimus.

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą