Home Verslas Rėmėjų medžiaga Kaip išsirinkti tinkamiausią masažą, kuris atitiktų lūkesčius

Kaip išsirinkti tinkamiausią masažą, kuris atitiktų lūkesčius

234
0

Jauti, kad norisi itin gero poilsio, galbūt jums reikia masažo? Išsirinkite atpalaiduojančio masažo ar SPA pasiūlymą, o   tada galėsite turėti geriausias atostogas ir poilsį, po kurio atgavę jėgas galėsite grįžti į darbus.

Vykstant į kurortą ar SPA, dėmesys ir gera savijauta yra vienas malonumas, tačiau prieš tai kartais tenka apgalvoti, kokias paslaugas ir procedūras pasirinkti. Visų pirma siūlomi įvairūs masažai, tačiau verta paminėti, kad kai kuriuos iš jų galima pasirinkti tik rekomendavus gydytojui, o kitais galima mėgautis pagal savo pageidavimus. Ekspertai pasirenka jo darbo sritį, kad padėtų žmonėms jaustis geriau. Tam labai svarbus individualus darbas su kiekvienu klientu, kai reikia įvertinti ir išsiaiškinti, kaip išspręsti žmogų varginančią problemą ar tiesiog padėti pailsėti. Jei ieškote, kur įsigyti teikiamus masažus geromis kainomis, jų ieškokite čia: https://grupinis.lt/grozis/masazai

Pirmiausia, ar masažas skirtas gydymui ar atsipalaidavimui ir savęs lepinimui

Kiekvienas nusipelno bent retkarčiais atsipalaiduoti ir palepinti savo kūną. Smagiausia tai daryti SPA centruose ar ajurvedos salonuose. O jeigu dar už šią paslaugą nereikia permokėti, nes grupinis.lt pasiūlymus visada randi už gerą kainą, tai iš viso pasaka.

  • Pasak ekspertų, pirmas klausimas, kurį kiekvienas klientas, besidomintis masažu, turėtų sau užduoti, koks yra jo pasirinkto masažo tikslas.Dauguma žmonių į masažus atvyksta pasveikti ar atsipalaiduoti.  Bendriausia prasme taip pat yra dviejų tipų masažas-gydantis ir raminantis nervų sistemą. Pasak ekspertų, bet kokio tipo masažo efektyvumas ir sėkmė didžiąja dalimi priklauso nuo asmens būklės įvertinimo ir jo skundų išklausymo.
  • Problemos nustatymas leidžia teisingai pasirinkti veiksmingą minkštųjų audinių masažo techniką. Sėkmė taip pat labai priklauso nuo terapeuto bendravimo įgūdžių ir sugebėjimo susisiekti su lankytojais ir priimti teisingus sprendimus. Todėl psichologija čia taip pat vaidina svarbų vaidmenį.

Antrasis klausimas – apie tai, kuri kūno dalis verčia jaustis nepatogiai – gali būti skausmas, nervingumas ar sustingimas

Skunde nustatoma, kuri kūno dalis ir kokio tipo masažas yra labiausiai reikalingas. Vieta, kurioje jaučiate skausmą, nebūtinai gali būti pagrindinė vienokių ar kitokių diskomforto priežastis. Dažniausiai pasitaikanti problema atsiranda stubure, o tai ne tik sukelia diskomfortą nugaroje, bet ir galūnėse.

  • Dažniausiai žmonės skundžiasi galvos skausmais, galvos svaigimu, rankų ir kojų tirpimu, raumenų įtampa ar silpnumu, juosmens problemomis. Gydymui ir profilaktikai geriausiai tinka gydomasis, giliųjų audinių ir tajų masažas. Populiariausias yra gydymas, kuris trunka 30 ar 60 minučių.

Pasak specialistų, poilsiui ir grožiui tinka atpalaiduojantis, kiniškas taškinis pėdų masažas, karštų akmenų, kobido – tradicinis japoniškas veido masažas ir daugelis kitų grožio srities masažų. Psichologiškai labai gerai nuteikia, ramina ir pagerina nuotaiką aromaterapiniai masažai. Tarp SPA centrų paslaugų galima rinktis ir kombinuotų procedūrų, pavyzdžiui, pusantros valandos trukmės kūno ritualai grožiui ir poilsiui, kuomet derinamas kūno šveitimas ir viso kūno masažas. Tokia procedūra atpalaiduos raumenis, o oda bus minkšta ir šilkinė.

Previous articleKultūros centre – skulptūrų paroda
Next articleGrindų plytelės: ką apie jas reikėtų žinoti?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here