Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Kaip išrinkti dovaną, kuri nenuviltų?

Kaip išrinkti dovaną, kuri nenuviltų?

287
0

Atėjus svarbiai progai vis labiau galvoje ima suktis mintys apie dovanas. Žinoma, jų rinkimas – tai malonus, smagus užsiėmimas, tačiau dažnu atveju ir varginantis. Juk norime suteikti pačias gražiausias emocijas ir taip nudžiuginti kitą asmenį, todėl neretai tam reikia įdėti labai daug pastangų. Dažnai kyla klausimas, kokios dovanos yra geriausios? Kaip nenuvilti?

Visų pirma, kokią dovaną rinktis labai daug priklauso nuo to, kam ji bus skirta…

Bičiuliui

Niekas nepaneigs, kad renkant dovaną itin svarbu individualumas. Kiekvienas apsidžiaugtų gavęs tai, kas skirta būtent jo asmenybei. Tad atkreipkite dėmesį į savo draugų savybes, asmenybės bruožus, pomėgius ir veiklas. Tokiu būdu galėsite lengviau išrinkti praktišką dovaną. Pabandykite prisiminti, gal visai netyčia jūsų bičiulis prasitarė apie ką svajoja? Galbūt jau kurį laiką nori išbandyti naujus dalykus? Prieš ypatingas progas būkite atidesni nei įprastai.

Labai dažnai vertingiausiomis dovanomis laikomas buvimas kartu. Pakvieskite savo draugus išgerti kavos ir pasivaišinti skaniu desertu. Dovanokite savo laiką ir šilumos kupinas akimirkas! Kartais nuoširdus ir draugiškas pokalbis yra geriau už bet kokią dovaną.

Šeimos nariui

Iš pirmojo žvilgsnio gali pasirodyti, kad rinkti dovaną artimiems ir, rodos, labiausiai pažįstamiems žmonėms yra labai paprasta. Tačiau ar tikrai? Veikiausiai ieškodami, kuo nustebinti tėvus, brolius ar seseris, vis tiek patiriate nemažai streso. Pirmiausia, atsižvelkite į artimųjų pomėgius. Dovanos pagal hobius yra geras sprendimas, kuris bus ne tik džiuginantis, bet ir naudingas. Tikriausiai gerai žinote, ką mėgsta jūsų artimieji. Jeigu visgi dvejojate dėl kažkokio daikto, geriau rinkitės dovanoti džiaugsmą. Tarkime, bilietus į kiną, teatrą ar čekį pasivažinėjimui kartingais. Būkite nuoširdūs – tai svarbiausia.

Verslo partneriui

Būna daugybė progų, kuriomis turime sveikinti verslo partnerius, klientus, darbuotojus ar savo viršininkus. Dovanojimo procesas tarp žmonių formuoja stipresnį ryšį. Tad įteikite dovaną su šypsena. Pirmiausia, turėkite omenyje, kad jokia dovana neturi įpareigoti ir varginti nei jūsų, nei to, kuris ją gaus.

Sunku nuspręsti, ką dovanoti? Rinkdami dovaną pasikliaukite ir savo intuicija. Visuomet geri ir saugūs sprendimai yra tokie kaip gėlės, personalizuotos dovanos su inicialais ir pan. Taip pat nesuklysite dovanodami valgomas dovanas – geros kokybės gardžius ir gražiai pateiktus skanėstus. Tai klasika, kuri neleis padaryti klaidų. Dovanos verslo partneriams yra atsakingas pasirinkimas, kuriuo parodomas išskirtinis dėmesys.

Antrajai pusei 

Svarstote, kaip nustebinti mylimą žmogų? Šiuo metu dovanų pasirinkimas yra itin platus – nuo reikiamų praktiškų daiktų iki smagių pramogų, kurias galima praleisti drauge.

Atsižvelgdami į savo galimybes galite paruošti išties unikalią dovaną. Atminkite, kad ne visos dovanos reikalauja didelės pinigų sumos. Jeigu nenorite pirkti kvepalų, aksesuarų ar garderobo detalių – būkite kūrybingi. Praleiskite laiką kartu. Vakarienė ant stogo, jūsų paruošti skanumynai, išvyka į gamtą, masažas – nuspręskite jūs. Svarbiausia, dovanokite su meile parodydami, koks brangus jums tas žmogus.

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą