Home Verslas Rėmėjų medžiaga Kai dantų bėdos tampa problema

Kai dantų bėdos tampa problema

1797
0

Jei mūsų dantys pakeičia spalvą, aiškiai matosi plombos, dantis nuskyla arba išvis jo netenkame, ne juokais išgyvename tikrą dramą. Kai dantų defektai akivaizdūs, netgi slepiame burną, kad tik aplinkiniai nepamatytų. O dėl suprastėjusio dantų gebėjimo smulkinti maistą, galima ir sveikatą susigadinti. Todėl nori nenori tenka pasirūpinti dantų funkcijų atstatymu. Tad iš kokių procedūrų galime rinktis?

Kai netenkina estetinis vaizdas

Nesveikai atrodantys dantys bjauroja gražią šypseną. Susigrąžinti ją padeda estetinis dantų protezavimas – dantų laminatės. Tai kone efektyviausias ir patogiausias būdas pašalinti tokius trūkumus, kaip dantų spalvos pakitimas, jų nudilimas, nuskilimas. Laminatės paslepia plombas bei neestetiškai atrodančius tarpdančius.

Laminatės – tai keramikinės plokštelės, kurios protezavimo metu pritvirtinamos prie labai nedaug nušlifuoto dantų paviršiaus. Laminačių gaminama įvairių rūšių, priklausomai nuo savybių, skiriasi jų kaina. Pavyzdžiui, odontologijos klinikoje Juozas dental implantacijai naudojamos stiklo keraminės laminatės atrodo itin tikroviškai.

Įdomu, kad laminačių paviršius yra ypatingai lygus, lygesnis net už natūralų danties emalį. Daugeliu atvejų protezavimas laminatėmis yra geresnis pasirinkimas, nei estetinis plombavimas (tai alternatyvi laminatėms procedūra), nes plombos vis dėlto yra labiau porėtos, ilgainiui keičia spalvą, yra ne tokios ilgaamžės.

Koks protezavimo būdas geriausias jums, patars odontologas. Tačiau žinotina, kad po protezavimo laminatėmis klientai būna itin patenkinti rezultatais.

Jei netekote danties

Netekus vieno danties ar daugiau, neišsiversite be implantavimo procedūrų. Palikus tuščius tarpus, likę dantys ilgainiui pasislenka tuščių ertmių link, dėl to žmogau veidas ima atrodyti vyresnis. Tuo tarpu implantavus trūkstamus dantis, galima drąsiai mėgautis bet kokiu maistu, o šypsena bus jaunatviškesnė.

Populiariausi šiuo metu yra sraigtiniai implantai. Jie gaminami iš itin tvirto ir žmogui jokio šalutinio poveikio nedarančio metalo titano. Sraigtiniai implantai dažnai naudojami vienam dančiui atstatyti, bet jų pagalba gali būti sukuriama atrama visam dantų tiltui. Tokia technologija vadinama „all-on-4“, t.y. visi vieno žandikaukio dantys tvirtinami prie keturių sraigtinių implantų. Daugiau informacijos apie implantų rūšis ir apie implantacijos eigą rasite čia: https://juozas.dental/dantu-implantacija.

Dantų implantavimo atidėlioti nereikėtų – sveikata ir mūsų dvasinė savijauta yra svarbiausia. Juolab, kad už tokias paslaugas galima atsiskaityti ir išsimokėtinai.

Previous articleKokie yra elektrinio dantų šepetėlio privalumai?
Next articlePradedamos rajono salės futbolo 5X5 taurės varžybos

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here