Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Ką turėtume žinoti apie siuntos gabenimą į Italiją?

Ką turėtume žinoti apie siuntos gabenimą į Italiją?

257
0

Profesionalūs logistikos operatoriai, užsiimantys krovinių gabenimu į visas pasaulio šalis, siuntas gabena ir į Italiją ir beveik visas jos salas. Pažvelkime į Italijos ir į ją siunčiamų siuntinių statistiką. Kasmet tokios transporto platformos gauna kelis šimtus užsakymų vežti siuntas į Italiją. Dažniausiai jie nukreipiami į didžiuosius miestus, pavyzdžiui, Romą, Milaną, Neapolį ir Turiną. Kai kurie žmonės siuntas siunčia ir į šiek tiek mažesnius miestus, pvz: Breša, Prato, Redžo di Kalabrija, Modena, Parma, Perudža, Redžo di Emilija arba Livornas.

Svarbu ir tai, kad vis dažniau vartotojų, norėdami išsiųsti siuntinį, neveža jo į pristatymo vietą, o pasirenka, kad siuntinį iš jų namų paimtų kurjeris. Tai nieko nestebina – tai labai patogus sprendimas, dėl kurio siuntos kaina nepadidėja

Siuntos į Italiją keliavimo laikas?

Tai dar vienas klausimas, kurį užduoda daugelis žmonių, ieškančių patikimų kurjerių. Taip yra todėl, kad negalima paneigti, jog siuntos į Italiją, gabenamos sausuma, bus pristatytos šiek tiek vėliau nei siunčiamos, pavyzdžiui, oro transportu. Pristatymo laikas skiriasi priklausomai nuo vežėjo, tačiau dažniausiai jis būna 4-5 darbo dienos. Pristatymo laikas gali šiek tiek sutrumpėti, jei pasirinksime prioritetinį paštą.

Atostogų pertrauka siuntų siuntimui į Italiją

Daugelis yra girdėję apie rugpjūčio mėnesį vykstančias Italijos vasaros atostogas. Italai garsėja tuo, kad niekur neskuba ir noriai naudojasi galimybe atsipalaiduoti. Gyvenimas šioje šalyje neskubus ištisus metus, tačiau rugpjūtį jis dar labiau sustoja. Tai vienas šilčiausių mėnesių metuose, be to, tuo metu vyksta ferragosto – italų šventė, siekianti pagonybės laikus. Daugeliui italų tai yra galimybė atostogauti, pratęsti savaitgalį ir išvykti. Daugelis įmonių, gerai žinodamos, kad rugpjūtį jos vis tiek neveiks efektyviai, nusprendžia sustabdyti savo veiklą ir paskelbia rugpjūtį atostogų mėnesiu. Siunčiant siuntinį į Italiją verta tai žinoti.

Taip pat gali būti sunku pristatyti siuntas iš Italijos į Lietuvą. Bet reikia žinoti, kad siųsti siuntinį per Italijos vasaros atostogas vis dėl to yra įmanoma. Taip yra todėl, kad yra kurjerių bendrovių, kurios sėkmingai jį perveš ir rugpjūčio mėnesį. Vis dėlto patartina atidžiai patikrinti pasiūlymą, kad išvengtumėte nemalonių staigmenų.

Ankstesnis straipsnisVALSTYBĖS GARANTUOJAMOS TEISINĖS PAGALBOS PASLAUGA  ELEKTRONINIU BŪDU
Kitas straipsnisValgomojo kėdės internetu – kaip išsirinkti?

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia