Home Verslas Rėmėjų medžiaga Jūsų miegamasis pagal skandinaviškus standartus

Jūsų miegamasis pagal skandinaviškus standartus

210
0
miegamieji

Jeigu jums svarbu, kad namuose vyrautų švara, esate minimalistinio gyvenimo būdo šalininkas, jus žavi lengva bei erdvi estetika, o akį traukia būtent paprastumo grožis, aiškumo pojūtis, siūlome susipažinti su skandinavišku interjeru. Jei sutinkate su aukščiau išvardintais teiginiais, kviečiame atrasti įkvepiančių skandinaviško miegamojo dekoro idėjų!

Prislopintos spalvos

Skandinaviško stiliaus miegamieji dažnai įrengiami naudojant prislopintas spalvas. Tokios spalvos kaip tamsiai violetinė, šviesiai rožinė, išblukusi mėlyna, žalia ar pilka sukurs jaukų ir skandinaviškus standartus atitinkantį interjerą. Skandinaviškame interjere itin mėgstama yra mėlyna spalva, sakoma netgi, kad tai „Skandinavijos spalva“. Prislopintos spalvos neužgožia kambario ramybės, priešingai – atpalaiduoja ir nuramina.

Lino paklodės

Nėra abejonės, kiekvieno miegamojo kambario pagrindinis akcentas – lova. Kokybiškos dvigulės lovos su čiužiniu puikiai tiks bet kurio interjero, tačiau jeigu ant jos užklosite smėlio ar pilkos spalvos lengvai susiraukšlėjusias linines paklodes – tai bus labai „skandinaviškas“ pasirinkimas. Be to, tai ekologiškas, draugiška aplinkai medžiaga, turinti antialerginių ir antiseptinių savybių.

Juodos spalvos sienos

Drąsus ir ryškus pasirinkimas – juodos sienos puikiai tiks skandinaviško stiliaus miegamajame. Kadangi prislopintos, neutralios spalvos yra vertinamos skandinaviškame stiliaus interjere, juodos spalvos sienos gali tapti žavaus ir įspūdingo kontrasto pavyzdžiu. Svarbu tik pasirūpinti šviesios spalvos lova ar šalia esančiais baldais, kad kambarys netaptų pernelyg tamsus ir spinduliuotų niūrią atmosferą.

Karvės odos kilimas

Karvės odos kilimai yra gana populiarus pasirinkimas skandinaviškų miegamųjų grindų dizaino pasirinkimas. Tai tampa ryškia, akcentine detale, kuri kambariui suteikia savitą charakterį. Baltos ir pilkos spalvos lininės patalynės užvalkalai padidina vizualų kambario kontrastą.

Yra daug būdų, leidžiančių pasisemti įkvėpimo iš šio estetiškai gaivaus, apgalvoto, praktiško interjero stiliaus. Tikimės, kad būtent šios skandinaviško miegamojo dekoro idėjos įkvėpė papuošti savo miegamąjį šiaurietišku stiliumi.

Previous articleMiegamosios sofos: kokio tipo porankius pasirinkti?
Next article„Vilkamirgės“ galerijoje – kauniečio tapytojo Eugenijaus Varkulevičiaus-Varkalio piešinių paroda

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here