Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Įsteigiau įmonę. Ką man daryti dabar?

Įsteigiau įmonę. Ką man daryti dabar?

1039
0

Verslo pradžia daugeliui yra labai rimtas galvos skausmas. Atrodo aišku – ką reikia daryti ir kur ieškoti informacijos, tačiau pradėjus imtis realių veiksmų dažniausiai pasimetama. Ne veltui siūlome palaikyti kuo artimesnius santykius su profesionalais, būtinai juo samdyti, kadangi kitų patirtis gali padėti net sutaupyti.

  • Įmonės tipas

Žinoma, priklausomai nuo pasirenkamo įmonės tipo – reikia laikyti ir tam tikrų teisinių reikalavimų: ar būtinos profesionalios apskaitos paslaugos, ar reikalingas direktorius, žinoma, kokie mokesčiai laukia ir kokiu principu juos reikia mokėti. Dažniausiai viena labiausiai keblumų keliančių sričių yra direktoriaus paskyrimas. Su vadovu būtina sudaryti sutartį, žinoma, apie ją reikia pranešti Sodrai.

  • Buhalteriniai niuansai

Ne visada buhalterio paslaugos yra būtinos, tačiau dažniausiai specialistai tikina, kad profesionalai – labai padeda sėkmingam verslo vystymui. Ne veltui yra sakoma, kad geras buhalteris sėkmingai reguliuoja įmonės veiklą. Vėlgi, šiuo atveju reikia neskubėti, kadangi bandydami sutaupyti galite sau atverti dar daugiau žaizdų. Geros buhalterinės įmonės paslaugos kainuoja, tačiau į jas investuoti verta. Geriausia buhalterius susirasti dar prieš registruojant įmonę. Dažniausiai jie jau tuomet turi patarimų, kaip viską padaryti pigiau ir greičiau.

Buhalteriniams darbams atlikti būtinai reikia samdyti specialistą. Net ir tokiu atveju, jeigu teisinis Jūsų įmonės apibrėžimas to neįpareigoja. Juolab, geriausia samdyti įmonę, o ne asmeninį buhalterį, kadangi vietoje vieno specialisto – gausite visą komandą. O kelios galvos visada geriau nei viena.

  • Įmonės rekvizitai

Buhalteriai dažniausiai pasirūpina, kad būtų atidaryta įmonės sąskaita, tačiau tai tikrai nėra vienintelis rekvizitinis niuansas, kuriuo reikia pasirūpinti. Dažniausiai būtina nurodyti ir konkrečią vietą, kur veikla vykdoma, tad jeigu patalpos yra nuomojamos – taip pat reikalingas ir savininko sutikimas dėl patalpų eksploatacijos verslo tikslais. Žinoma, reikia susitvarkyti dokumentus, kad visi darbuotojai būtų įdarbinti legaliai, reikalingas įmonės vardas, kuri gali būti Jūsų veiklos sėkmės garantas.

  • Komandos rinkimas

Dažniausiai geros komandos surinkimas yra vienas daugiausiai keblumų keliančių dalykų, tačiau be geros komandos niekaip nepavyks pasiekti norimų tikslų. Ką tai reiškia? Kad būtinai turite skirti laiko. Tiek, kiek reikia, kad galiausiai darbus pavyktų atlikti geroje savo srities specialistų komandoje, kurie yra pasiruošę siekti geresnių tikslų ne tik dėl savęs, tačiau ir įmonės. Gerai, kai darbuotojai žino, kad jų sėkmė tolygiai lemia ir pačios įmonės sėkmę.

  • Klientų paieška

Kai viskas jau yra sustatyta į vietas – laikas pradėti reklamos kampaniją ir tuo pačiu kurti savo lojalių klientų ratą, kurie padės Jūsų verslui būti žinomu. Svarbiausia teikti geras paslaugas, taip pat, teisingai vertinti savo paslaugų kainas, mokėti mokesčius ir tokiu atveju Jūsų verslas bus sėkmingas ir naudingas ne tik Jums, tačiau ir visuomenei.

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą