Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Idėjos, padėsiančios sutaupyti vietos Jūsų kieme

Idėjos, padėsiančios sutaupyti vietos Jūsų kieme

828
0

Kiekvienas svajoja turėti didelį ir erdvų kiemą, tačiau net ir tuomet, kai negalite pasigirti tokia erdve, vis dar įmanoma sukurti jaukią ir malonią aplinką. Pasitelkę kelias gudrybes, maksimaliai išnaudosite turimą plotą ir kieme sutalpinsite viską, ką svajojate – išbandykite šiuos patarimus!

Sukurkite tvarkingą eksterjerą. Tvarkingas kiemas, kaip ir tvarkingi namai, atrodo erdvesni ir didesni – pasitelkite šią gudrybę ir pasirūpinkite, kad lauko erdvė būtų švari ir neperkrauta. Tai nereiškia, jog kiemą reikia palikti tuščią, tačiau galutinis rezultatas turi atrodyti taip, tarsi kiekvienas daiktas turėtų konkrečią savo vietą – jei pavyks sukurti tokį vaizdą, erdvė atitinkamai atrodys kur kas didesnė.

Įtraukite į aplinką senus baldus. Namuose turite seną komodą, spintelę, pašto dėžutę ar kitą panašų daiktą, kurį laikote kieme, tačiau vis neprisiruošiate atsisveikinti visiems laikams? Neskubėkite jų išmesti – tokie gaminiai puikiai atstoja klasikinius vazonus. Pasitelkę juos, sutaupysite pinigų ir sukursite unikalų kiemo eksterjerą, kuriam bus labai sunku atsispirti!

Plėtokite „vertikalų“ sodą. Jei negalite išnaudoti kiemo pločio, visuomet galite išnaudoti jo aukštį! Keliais „aukštais“ sukabinkite gėlių vazonus, papuoškite namo sieną ar tvorą – tokioms idėjoms visiškai neprireiks papildomos Jūsų kiemo erdvės, tačiau bendra aplinka atrodys kur kas jaukiau ir įspūdingiau. Tiesa, taip pat reikėtų įsitikinti, ar visi augalai gaus pakankamai saulės spindulių: tuomet visą sezoną nebereikės galvoti apie pokyčius.

Vertinkite funkcionalumą. Tai ypač aktualu kalbant apie baldų pasirinkimą: jei daugelis iš jų bus pritaikomi keliems tikslams, tokių gaminių atitinkamai reikės kur kas mažiau. Puikiu pavyzdžiu šiuo atveju galėtų tapti lauko gultai – jei pasirinksite suskleidžiamus modelius, esant poreikiui, šiuos baldus galėsite paversti ir pakankamai patogiomis kėdėmis, kurios nepareikalaus nei papildomos vietos, nei Jūsų investicijų.

Išnaudokite visus tuščius kampelius. Taip, nedidelėje kiemo kertelėje lauko baseinai ar kiti didesni gaminiai tikriausiai netilps, tačiau jeigu jas išnaudosite tikslingai, pačiame kieme liks daugiau vietos pageidaujamiems daiktams. Kampe galite pastatyti vazonus su gėlėmis, o jeigu erdvės yra kiek daugiau, galite pakabinti supamą krėslą ar sukurti jaukią pasisėdėjimo vietelę – šiuo atveju viskas priklauso tik nuo Jūsų fantazijos.

Naudokite mažesnio dydžio baldus. Net ir nedideliame kieme galite įtalpinti stalą su kėdėmis ar lauko baldų komplektą – tereikia atidžiai rinktis šių gaminių išmatavimus. Iš anksto nuspręskite, kurią kiemo dalį paskirsite baldams ir ją išmatuokite: nustebsite, kiek daug skirtingų variantų galėsite pritaikyti nedideliame plote. Didelį lauko baldų pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje.

Suteikite kiemui daugiau „gylio“. Jūs negalite pakeisti savo kiemo dydžio, tačiau galite pasistengti, kad jis atrodytų didesnis. Jei turite galimybę, pakabinkite lauke kelis senovinius veidrodžius – jei jie atspindės Jūsų gėlynus ar kitas dailiai sutvarkytas erdves, kiemas iš karto atrodys didesnis nei yra iš tiesų. Tokios idėjos kiemuose nėra labai dažnos, tad ir vėl turėsite galimybę sukurti originalumu žavintį eksterjerą.

Pritaikę šias idėjas savo kiemui, kiekvieną jo centimetrą išnaudosite tikslingai ir naudingai. Tačiau nepamirškite, kad šioje erdvėje svarbiausias asmeninis Jūsų komfortas – kad ir kokio dydžio būtų Jūsų kiemas, jame turite jaustis jaukiai ir patogiai!

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą