Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Į ką atkreipti dėmesį perkant skalbinių džiovyklę?

Į ką atkreipti dėmesį perkant skalbinių džiovyklę?

1028
0
džiovyklė

Gaiviai kvepiantiems drabužiams įtakos turi ne tik skalbimo priemonės, audinių minkštikliai, bet ir tai, kaip bei kur džiovinami skalbiniai. Kalbant apie skalbinių džiovyklę, ji turi būti stabili, leisti vienu metu pakabinti didelį kiekį šlapių skalbinių ir  išlaikyti tinkama oro cirkuliaciją.

Šiandien rinkoje esantis gausus džiovintuvų pasirinkimas gali suklaidinti net patyrusias namų šeimininkes. Kuris modelis bus patogiausias ir efektyviausias? Ar verta leisti pinigus specialiai buitinei technikai ar užtenka paprastų ir nebrangių prietaisų?

Į ką atkreipti dėmesį renkantis džiovyklę?

  • Medžiaga -turi būti pagamintas iš rūdims atsparios medžiagos, tokios

           kaip aliuminis arba plastikas.

  • Dydis – ypač svarbus mažuose butuose. Tokiu atveju geriau pirkti aukštesnę, bet siauresnę. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į atstumą tarp džiovyklės strypų, kad galėtumėte džiovinti didesnius daiktus, tuo pačiu užtikrinant oro srautą.
  • Papildomi elementai – verta atkreipti dėmesį, ar džiovykloje yra įrengti papildomi pakabų ir patalynės laikikliai bei ratukai, leidžiantys džiovyklę perkelti į bet kurią vietą.

Vertikalios džiovyklės

Šio tipo džiovintuvai yra kelių lygių, dažniausiai trijų ar keturių, todėl rankšluosčius ir patalynę galėsite išdžiovinti be problemų. Dėl aukštos konstrukcijos ant jo galima džiovinti daug skalbinių vienu metu. Kai kuriuose modeliuose yra papildomos pakabos ir patalynės laikikliai. Kitas vertikalios džiovyklės privalumas – maži matmenys. Naudojimo metu ar sulankstytas neužima daug vietos. Kai kurie modeliai laisvai telpa dušo kabinoje ar vonioje. Lengvai susilanksto ir išsiskleidžia.

Sieninės džiovyklės

Yra daugybė drabužių džiovinimo prietaisų su sieniniu laikikliu. Tai ištraukiamos džiovyklos su keliomis eilėmis virvių. Paprastai tokios skalbinių džiovyklės yra montuojamos vonios kambaryje, o tai suteikia nemažai privalumų: pirma – neužima daug vietos, antra, jos netrukdo, o galiausiai vandens perteklius iš skalbinių patenka tiesiai į vonią.

Pastatomos džiovyklės

Grindų džiovykles galima pastatyti bet kurioje namų vietoje. Ant tokios džiovyklės patogu kabinti daiktus, o surinkta džiovyklė neužima daug vietos, ją patogu įdėti  tiesiog į spintą.

Lauko džiovyklės

Kai kurias džiovykles galima pastatyti ne tik namuose, bet ir kieme. Tai  didelės apimties konstrukcijos, ant kurių galite pakabinti daug drabužių. Patogiausia tokią džiovyklą naudoti kiemo teritorijoje.

Ankstesnis straipsnisKą daryti sugedus elektros instaliacijai?
Kitas straipsnisNenatūralios Lietuvos provincijos monopolijos. Kaip sugriauti vietinių „carų“ diktatą?

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia