Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Gėlių pristatymas – paslauga, kuria nusprendžiama pasinaudoti vis dažniau

Gėlių pristatymas – paslauga, kuria nusprendžiama pasinaudoti vis dažniau

1103
0

Gėlės – simbolinė dovana, kuri tinka įvairaus amžiaus žmonėms. Nors gėlės jau nuo seno naudojamos puošybai, tačiau puokščių dovanojimas išpopuliarėjo tik prieš kelis šimtmečius. Šiandien tokia dovana yra gana populiari, o tuomet, jei nėra galimybės puokštę įteikti asmeniškai, puikiu pasirinkimu gali būti gėlių pristatymas. Užsakyti gėlių galima iš tiesų labai greitai – tą galima atlikti internetu ar telefonu, ir galima būti užtikrintiems, kad gėlės sėkmingai pasieks gavėją. Šiuo metu siūlomų gėlių pasirinkimas yra tikrai labai didelis, tad visai nesvarbu, kokios jų labiausiai patinka solenizantui, visada rasite pačią tinkamiausią pasirinkimo galimybę.

Gėlių reikšmė pagal spalvą

Kai norima, kad gėlių pristatymas gavėjui nusiųstų ir tam tikrą užkoduotą žinutę, puikia pasirinkimo galimybe gali būti tokios spalvos gėlės, kurios turi vienokią ar kitokią reikšmę. Taigi, ką simbolizuoja įvairių spalvų gėlės?
Raudonos gėlės – tai meilės, atsidavimo, aktyvumo ir jausmingumo simbolis. Tokių gėlių pristatymas puikiai tinka valdingiems žmonėms, o raudonos rožės įprastai dovanojamos mylimiesiems;
Rožinės gėlės simbolizuoja švelnumą ir jaunystę. Tai – gana neutrali gėlių spalva, tad rožines gėles tinka dovanoti labai įvairiomis progomis;
Oranžinės gėlės – tai pilnatvės, džiaugsmo, išdidumo ir ambicijų simbolis;
Baltos gėlės ypač tinka jauniems žmonėms, jos simbolizuoja skaistumą ir tyrumą;
• Nors įprasta manyti, kad geltonos gėlės simbolizuoja išsiskyrimą, tačiau tai nėra tiesa. Iš tiesų ši gėlių spalva simbolizuoja optimizmą, tad tokių gėlių pristatymas tinka įvairiomis progomis;
• Mėlynos ir violetinės gėlės tinkamos dovanoti paslaptingiems ir užsisklendusiems žmonėms, nes šios gėlės simbolizuoja paslaptingumą.

Rinkitės iš gausybės siūlomų gėlių

Gėles pristatančios įmonės gali pasiūlyti iš tiesų nemažą gėlių pasirinkimą, tad visada bus galima rasti tokių, kurios labiausiai tiktų viena ar kita proga. Galite rinktis jau suformuotas puokštes, kurių pavyzdžiai yra pateikiami internetinėse paslaugų teikėjų svetainėse, arba galite suformuoti individualią puokštę: susisiekę su gėles siūlančia kompanija galėsite papasakoti, kaip turėtų atrodyti paruošta puokštė, arba galėsite nusiųsti patikusios puokštės nuotrauką – įvairių pavyzdžių internetinėje erdvėje tikrai nestinga. Taigi, galite būti užtikrinti, kad jums bus pasiūlytas labiausiai patinkančių gėlių pristatymas, o kompozicijų įvairovė yra tikrai labai plati.

Gėlių užsakymui sugaišite vos porą minučių

Pateikti užsakymą bus tikrai labai paprasta – tam dažniausiai prireikia ne daugiau nei poros minučių. Galite tiesiog susisiekti internetinėje svetainėje pateiktu telefonu, arba galite užsakyti gėlių internetu. Svarbiausia yra tai, kad įvertintumėte, kada pateikti užsakymą yra palankiausia – tam tikrais atvejais gėlių pristatymas galimas dar tą pačią dieną, tačiau tikrai ne visada. Tuo atveju, jei nuspręsite padovanoti gėlių Valentino dienos, Moters dienos ar Motinos dienos proga, tokiu atveju užsakymo pateikimu vertėtų pasirūpinti dar iš anksto, nes tokiomis dienomis gėles pristatančių įmonių užimtumas yra labai didelis.

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą