Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Frakcinis lazeris: pažangi technologija leidžianti pasiekti lygią ir nepriekaištingą odą

Frakcinis lazeris: pažangi technologija leidžianti pasiekti lygią ir nepriekaištingą odą

150
0

Senėjimas yra natūralus procesas, kuriam pavaldūs visi žmonės. Sensta visas kūnas, tačiau būtent oda labiausiai parodo bėgančius metus. Atsiranda pigmentinės dėmės, randai, raukšlės ypač ant veido, išduodančios nuovargį ir senėjimą.

Dėl technologijų evoliucijos ir dabartinių gydymo būdų yra išteklių kovoti su veido senėjimu ar net jį atidėti. Ir vienas iš šių išteklių yra frakcionuotas lazeris https://mesoderma.eu/product-tag/co2-lazeris/ , ar girdėjote apie tai?

Kas yra frakcinis lazeris?

Quanta platformos technologijos, kurias naudoja frakciniai lazeriai, sujungia didžiausias veido lazerio naujoves. Frakcinis lazeris turi išskirtinę technologiją, kuri tiekia tikslią energiją ir galią, pašalindama bet kokią odos nudegimo riziką. Tai reiškia saugesnį, veiksmingesnį gydymą ir sklandžią, nerizikingą priežiūrą, skirtingai nei kitos šiandien rinkoje esančios galimybės.

Frakcinis lazeris pasiekia epidermį, patį paviršinį odos sluoksnį ir dermą (giliąjį sluoksnį). Epidermyje lazeris turi lupimo efektą, nes oda pleiskanoja, vykstant ląstelių atsinaujinimo procesui. Dermoje bus skatinama kolageno gamyba ir pertvarkomos esamos kolageno skaidulos. Dėl to oda bus lygesnė, stangresnė ir labiau švytės.

Kaip veiksmingas šis gydymas?

Gydymas frakciniu lazeriu  suteikia puikių rezultatų gydant raukšles aplink akis ir visoje veido zonoje, senėjimą, susijusį su saulės spinduliais (fotosenėjimas), išsiplėtusias poras, pigmentinius pažeidimus ir smulkias išraiškos linijas. Lazerio spindulius itin sugeria odoje esantis vanduo arba sutrikusi melanino koncentracija.

Procedūros metu skleidžiami nenutrūkstami šviesos spinduliai, tiksliai pašalinami ploni odos sluoksniai, kuo mažiau pažeidžiami aplinkiniai audiniai. Lazeris sukelia pakartotinio epitelizacijos procesą apdorotoje vietoje ir skatina dermą gaminti naują kolageną. Po procedūros oda taps elastingesnė ir lygesnė, be randų ir natūralios veido išraiškos pokyčių.

Frakcinis CO2 gydymas lazeriu

Ne itin karštas oras yra tinkamas metas ieškoti jauninančių procedūrų dėl mažesnio saulės spindulių kiekio. Vienas iš moderniausių metodų, frakcinis CO2 lazeris, žinomas kaip Resurfacing.

Lazerio terapija, naudojant CO2 lazerį lėtina odos senėjimą, minkština strijas, randus nuo spuogų, be to, ji naudojama moterų intymiam atjauninimui ir kai kuriems funkciniams pakitimams, atsirandantiems menopauzės metu, gydyti, pvz. kaip šlapimo nelaikymas.

Ankstesnis straipsnis5 svarbiausi patarimai, kurie padės pasirinkti tinkamus frezos antgalius
Kitas straipsnisPasiekite nepriekaištingą veido odos būklę su kokybiškais veido kremais

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia