Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Estetinis plombavimas leis labiau pasitikėti savimi

Estetinis plombavimas leis labiau pasitikėti savimi

336
0

Gražūs ir sveiki dantys verčia kur kas dažniau šypsotis, tad tuomet, jei nesate patenkinti savo priekinių dantų išvaizda, estetinis plombavimas gali iš tiesų puikiai pasiteisinti. Didžioji dalis šią procedūrą pasirinkusių pacientų prisipažįsta, kad estetinis dantų plombavimas suteikė kur kas daugiau pasitikėjimo savimi, o tai teigiamai atsiliepė įvairiose gyvenimo srityse. Priežasčių, kodėl verta rinktis estetinį dantų plombavimą, yra ganėtinai daug, tačiau šį kartą aptarkime pagrindinius šios procedūros privalumus.

Gražesnė šypsena – vos po vieno vizito

Estetinis plombavimas leidžia džiaugtis kur kas gražesniais dantimis vos po vieno vizito: vieno apsilankymo klinikoje metu gali būti estetiškai plombuojami  net keli dantys, o tiek neretai visiškai pakanka, kad pacientas jaustųsi kur kas gražesnis ir labiau pasitikėtų savimi. Pasirinkus estetinį plombavimą neprireikia ilgų ir varginančių procedūrų, todėl tokia galimybė gali būti viena palankiausių.

Nedidelė procedūros kaina

Nors gali atrodyti, kad gražesnės šypsenos kūrimas gali pareikalauti gana nemažų išlaidų, tačiau įsitikinsite, kad taip nėra. Estetinis plombavimas šiuo metu yra siūlomas daugybėje įvairių klinikų, tad visada galima pasirinkti tokią, kurios nustatytos kainos būtų tikrai prieinamos. Rasti tinkamiausią pasiūlymą galėsite tiesiog apsilankę internetinėse klinikų svetainėse, ir tuomet beliks tik užsiregistruoti būsimam vizitui.

Natūralių dantų tausojimas

Atliekant estetinį dantų plombavimą natūralių dantų audiniai yra labai minimaliai šlifuojami, tad baimintis, jog tai turės neigiamų pasekmių, tikrai neverta. Nušlifuojamas tik pažeistas danties sluoksnis, todėl galite būti užtikrinti, kad šios procedūros metu bus tausojamas natūralus dantų sluoksnis.

Didelės pritaikymo galimybės

Estetinį dantų plombavimą galima rinktis net tada, kai atrodo, kad situacija yra beviltiška. Peržiūrėję klinikų pateiktas „prieš“ ir „po“ nuotraukas galėsite įsitikinti, kad estetinis plombavimas gali būti taikomas iš tiesų dažnais atvejais, o pasiekti rezultatai gali tiesiog pranokti lūkesčius. Estetinį plombavimą galima rinktis ne tik tuomet, jei dantys yra pažeisti ėduonies, bet taip pat ir tada, jei siekiama koreguoti dantų formą, panaikinti tarpą tarp dantų, ir t.t.

Paprasta dantų priežiūra

Estetiškai plombuotų dantų priežiūra beveik niekuo nesiskiria nuo natūralių dantų higienos, tačiau svarbu žinoti, kad estetiškai plombuoti dantys turi būti kas pusmetį poliruojami, o renkantis dantų pastą vertėtų įsitikinti, kad ji nėra per daug abrazyvi. Jei dvejojate, ar jūsų pasirinktos priemonės tikrai bus tinkamos, paprasčiausiai galite pasikonsultuoti su odontologu, kuris jums duos tikrai naudingų patarimų.

Ilgalaikis sprendimas

Estetinis plombavimas gražesne šypsena įprastai leidžia džiaugtis maždaug 8-12 metų, o tai yra tikrai gana ilgas laiko tarpas. Nors kartais estetiškai plombuoti dantys gali imti keisti savo spalvą, tačiau tuomet, jei dantys bus tinkamai prižiūrimi, galėsite to išvengti. Taigi, pasikonsultuokite su savo odontologu, ir jis suteiks visą svarbiausią informaciją, kaip prižiūrėti dantis.

Apie estetinį plombavimą plačiau paskaityti kviečiame Šv. Kristoforo odontologijos klinikos svetainėje:

https://kristoforoklinika.lt/odontologija/estetinis-plombavimas/

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą